Скарга

OlgaChepur 29 января 2023, 15:40
Без мого відома списали всі кошти з моєї зарплатної карти у невідомому напрямку і відмовляються їх повертати. Хоч це була зарплата і я на неї розраховувала на підготовку до весілля з військовим ЗСУ. Прошу повернути мені всі списані кошти та провести розслідування діяльності, як це коли я роблю переказ то декілька разів маю підтвердити законність операції, а як списати їх то роблять це без відома клієнта.
29 января 2023, 16:43
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що з вами трапилася подібна ситуація.
За вашим зверненням були сформовані запити на оскарження операцій до міжнародної платіжної системи.
Регламент розгляду такої заявки становить до 120 днів з моменту її реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи.
Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб допомогти в вирішенні питання.
Правоохоронці можуть отримати за оформленим відповідно до чинного законодавства запитом всю необхідну інформацію.

Lolik1837
Lolik1837
30 января 2023, 5:33
«Без мого відома списали всі кошти з моєї зарплатної карти у невідомому напрямку і відмовляються їх повертати»

Вы не осветили один момент- а может у вас были неоплаченные долги по другим картам? Тогда банк имеет ПОЛНОЕ право списать деньги с вашей зарплатной карты.

«Хоч це була зарплата і я на неї розраховувала на підготовку до весілля з військовим ЗСУ.»

Скажите — а у нас законодательно где-то указано, что если вы собираетесь выйти замуж за военного ВСУ , то у вас есть преимущество перед теми кто выходят замуж НЕ за военного ВСУ и с вас не имеют права снимать денег с карты?

К чему вы это приплели сюда ?
SergeyNina
SergeyNina
30 января 2023, 7:50
Разберитесь куда ушли деньги. Смотрите внимательно платёж по которому списаны ваши деньги Оплата кредита, исполнительная служба или что было. Может подписка, онлайн кинотеатр,дублировали какой то платеж Если вашей картой оплатили что-то злоумышленники в интернете то найдите название магазина в платеже и обратитесь также в суппорт магазина или интернет сервиса чтобы ускорить возврат.
MykolaA
MykolaA
30 января 2023, 9:22
Ось лише один з багатьох кредиторів.
OlgaChepur 11 декабря 2022, 22:49
АлексКредит # Жах, а не контора
З суми позики 3000грн.нарахували до повернення 23400грн. Взнають невідомо де телефони інших осіб і починають терор, тиск, погрози, залякування. Прошу провести розслідування діяльності данної установи.
StarFighter27
StarFighter27
30 января 2023, 11:16
Не оплатили кредиты. Вот деньги и списали. И при чем здесь свадьба с военным? Это теперь преимущество не платить долги? Рассчитываете, что Ваш жених с автоматом в отделение придет наказывать банкиров?
Jokets
Jokets
30 января 2023, 13:43
Так, а куда деньги списались? У вас же написано в приват24 что-то ?
efess
efess