Відмова в отриманні грошової допомоги від ООН через Western Union

minehetz1672 26 января 2023, 23:18
Працівник відділення ПриватБанк відмовився видати переказ Western Union мотивуючі це тим, що я не маю катрки ПриватБанку, і для отримання переказу я повинен обов’язково її оформити. Знаю що така вимога незаконна, про що неодноразово вказувало керівництво ПриватБанку. Але, як я розумію, керівництво змушує менеджерів вводити в оману клієнтів. Завтра планую записати все на відео та викликати поліцію у відділенні, бо це все має ознаки шахрайства в складі злочинного угруповання. Може хтось підкаже гарного громадського юриста в м. Хакрів? Це свавілля банку повинно скінчитись!
27 января 2023, 9:50
Доброго ранку!
Перепрошуємо за незручності. Для отримання переказу співробітник має ідентифікувати отримувача, оформлення картки при цьому не є обов'язковим. Ми передали інформацію по описаній ситуації колегам для проведення перевірки. За її результатом з вами додатково зв'яжуться.

26 января 2023, 23:39
Банк осуществляет выплаты WU только своим клиентам, идите в другой банк получать перевод WU если вы отказываетесь становится клиентом ПриватБанка.

Банк имеет законно имеет право отказать в обслуживании кому угодно на свое усмотрение.

Не тратьте время и нервы впустую, найдите другое место — где вы сможете получить выплату.
26 января 2023, 23:46
Выплату можно получить — вот список https://www.westernunion.com/ua/ru/frequently-asked-questions/faq-receive-money.html тут даже Новая Почта есть, ну а Мегабанк забыли убрать — видно статья давняя!
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
27 января 2023, 4:57
Вы сначала напишите жалобу в НБУ. Или вы думаете что когда дойдет дело до Суда — этот менеджер будет хлопать глазами и говорит что …вы не правильно поняли… Сначала жалобу в НБУ с указанием номера отделения и фамилиями участников событий.

Dmitrik7
Dmitrik7
27 января 2023, 12:50
На Новой почте можно получить.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Відмова в отриманні грошової допомоги від ООН через Western Union