Знову не оброблені заявки

Galinass 25 января 2023, 5:54
23.01.2023 мною було створено відгук із зазначенням номерів заявок, за якими ПриватБанк не створив пакет документів. Ось посилання — https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/314297 / Співробітник ПриватБанку у відповіді заявив, що «Наші колеги отримали документи надані вами та прикріплювати їх». І що ви думаєте? За заявкою 2) 2242602 — https://privatbank.ua/refund/2242602#refund_table
а також за заявкою 3) 2242594 — https://privatbank.ua/refund/2242594#refund_table ніякої роботи зроблено не було! Ось скріншот, де виділено червоним НЕ оброблені заявки — https://i.ibb.co/WpnRVgH/image.png

Мені от цікаво — скільки відгуків мені необхідно залишити, щоб ПриватБанк нарешті прийняв пакет документів за заявками 2242602 і 2242594? Або мені треба по кожній заявці робити окремий відгук? До яких пір триватиме цей театр абсурду?
25 января 2023, 9:44
Вітаємо. Ми в жодному разі не прагнемо створити незручності, як нашим клієнтам, так і власникам карток інших банків, які користуються нашими послугами. Вказані заявки знаходяться на фінальній стадії перед відправкою документів у міжнародної платіжної системи. Також варто відзначити, що за однією з них документи вже були успішно передані на розгляд. За результатами обробки заявок додатково вас сповістимо.

Galinass
Galinass
25 января 2023, 12:39
Мені цікаво — як ви могли щось відправити ще до того, як мною були передані документи? Що ж ви такого там відправили?