Розвиток банку на 2000 році зупинився.

Oleglexit 17 января 2023, 14:01
Перше що відмічаю, це система верифікації вічно не зходяться дані, враховуючи що я витратив 20 хв на запис голосового сліпку, який в результаті не використовую.

Заскриптованість, не зацікавленіть і не клієнтоорієнтовність співробітників створює проблеми в наближенні перемогу над агресором. Що на гарячій лінії, що в онлайн підтримці.

Цікаво ось що, що у мене постійно проблеми з адресою, якуб я не називав у банку завжди інша. А інші питання верифікації проходять. Тому це просто *** на тій стороні не може написнути кнопку «пропустити».

Короче, через такі дрібниці, офіційні закупівля гуманітарного або війського спорядження затримуєтся на день-два. Ацепотім конвертуєтся в боєздатніть. Тому напишу у відповідь на запити від військових, що приват не допомагає оплатити вам спорядження. Тому хлопці почекаєте.
17 января 2023, 15:42
Вітаємо. Приносимо вибачення за отримані незручності. Ми проаналізуємо ваше звернення в підтримку та за результатами з вами зв'яжемось.

Jokets
Jokets
18 января 2023, 7:39
Интересная логика) банк залает вопрос вам что бы убедится что это вы, вы же не знаете что правильным ответом на адрес говорите банку там не обращай внимание давай пропустим этот момент) тогда смысл вообще проверок если пропускать все вопросы которые вам не удобны ?

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Розвиток банку на 2000 році зупинився.