Приват банк кидалово

Idtifyfi 11 января 2023, 20:37
Накипіло!!!
Я кліент банку з 2007 року! Ні разу не прострочив кредит, багато покупок було оплатою частинами. Кредитний ліміт 50000грн. Оплата частинами Була 27000грн. Оберти грошей є, і в гривні і в валюті. Мав депозити в приваті, з горем пополам потім забрав їх.
В принципі я кліент з котрим у привата не було і не було б ніяких проблем!
Але в мене сьогодні була дуже тяжка життєва ситуація коли потрібно було купити товар з оплатою частинами. Але як виявилось приват заблокував мені оплату частинами! Приват хоча б надіслав повідомлення що заблокував цю можливість! Але ж ні, приват як бридкий *** заховався, нічого не сказавши вкрав у мене цю можливість без ніяких пояснень! Приват плюнув на мене, і на своїх старих клієнтів! Я читав відгуки, я не один кого приват кинув!
Ще згадав як приват мені козні строїв коли долар піднявся з 8 до 22грн десь в 2012 році, тоді я цей банк проклинав, але погане забувається! І тоді не було ще нормального вибору між банками.
На сьогодні якщо приват банк така гниль, то нащо ним користуватися? Смисл?
Зареєструвався в моно і ізі банк, моно відразу мені кредитний ліміт 17000 дав і оплату частинами без питань! А ізі банк дав кредит 40000.
Чим ці банки гірші за цей скупий і гнилий приват? Який кидає відданих клієнтів! Нічим!
не буду користуватися цим кривим банком!!!
12 января 2023, 10:16
Вітаємо.
Банк приймає рішення про розмір ліміту за послугою і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На нього може впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори. Активно користуйтеся послугами банку, приймайте участь в акціях, проводьте розрахунки картками через торгово-сервісну мережу.
Як тільки буде прийнято рішення про збільшення ліміту, ми відправимо повідомлення.

Jokets
Jokets
12 января 2023, 4:50
Как банк может украсть оплату частями если это услугу банка, а не ваша? Банк никому не обязан давать кредитную линию тогда и сколько захотите вы, это их деньги и им решать
StarFighter27
StarFighter27