Шахраї вкрали гроші з моєї карти. Банк робить винним мене.

Pasha Chernihiv 5 января 2023, 15:46
Шановні форумчани! Ділюся своєю бідою, 29.12.2022 року о 19−20 з моєї карти Універсальна був списаний платіж в сумі 140.30 USD або 5255 грн. Шахраї здійснили транзакцію на сайті dhgate.com. Я швидко помітив зписання коштів і заблокував карту. Одразу подзвонив на 3700, повідомив про шахрайство. Після цього написав заяву в поліцію та кіберполіцію. Також мною було оформлено письмове звернення у відділенні Привату.
Наступного дня після написання скарги мені зателефонувала співробітник банку і повідомила, що це саме я надав шахраям дані карти, в тому числі СВВ код. Тобто, ПриватБанк робить винним мене, а не самих себе і тих співробітників-покидьків, що передають шахраям персональні дані клієнтів.
В чергове прошу вас, керівництво Привату, поверніть мені вкрадені кошти, не ганьбіться. Не робіть з мене ідіота, цапа відбувайла.
Читаючи цей форум я зробив висновок, що саме цього дня на сайті dhgate.com в різний час у різних клієнтів ПриватБанку були виведені кошти за товари, які люди не купували. Мій випадок не поодинокий і набув масовості.

Борисенко П. В.
5 января 2023, 17:13
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що з вами трапилася подібна ситуація. Співробітники банку не володіють інформацією щодо платіжних даних карток. Дану інформацію шахраї могли отримати з необережності, та й більш витонченими методами. Спробуйте згадати, чи не було у когось доступу до вашої картки.
За зверненням до підтримки банку може бути сформовано запит на оскарження операцій до міжнародної платіжної системи.
Правоохоронці можуть отримати за оформленим відповідно до чинного законодавства запитом всю необхідну інформацію.

mlp711141
mlp711141
6 января 2023, 0:52
Искренне вам сочувствую…
Не стоило вам связываться с этим горе-банком…
Да и вообще, не стоило бы вам использовать телефон «и в хвост, и в гриву» — финансовую сим-карту надо держать в отдельном кнопочном телефоне, а банковские приложения в выделенном СРАМфоне…
SergeyNina
SergeyNina
6 января 2023, 6:21
Вам нужно в суппорт сайта писать чтобы они клознули заказ и не отправили его тогда будет толк быстрее вернуть деньги. Писать на английском нужно. Да на сайте скорее всего дырка в безопасности платежей и судя по всему у кого-то данные карт с балансами/кредитными лимитами
Pasha Chernihiv
Pasha Chernihiv
9 января 2023, 11:38
Банк повернув мені кошти без врахування комісії магазину в розмірі 124 грн.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Шахраї вкрали гроші з моєї карти. Банк робить винним мене.