Зняття грошей із кредитної картки без відома власника картки ПриватБанк.

drygin 3 января 2023, 19:39
28 грудня 2022 року у 9 .15 ранку коли я була на роботі мені прийшло повідомлення, що ВІДМОВА.Неправильний СVV2.для отримання CVV2скористайтеся Приват 24dhgate.com,20221228−1519Інтернет оплата.я поклала трубку, ніяких підтверджень я не давала на перевод коштів.Я через 10 хвилин перевірила баланс своІх карток і побачила що з катки кредит голд були зняти гроші446.80доларів, це15956.грн.98копійок.Коли я зразу стала телефонувати за номером 3700 мені ще більше часу відповідач говорив, що, як що я хочу завершити платіж нажміть один.Картку кредит голд я заблокувала, заявку у Приватбанку зробила, заяву у полІцію надала.У мене є питання: а де ж була служба безпеки Приватбанку? Мені прийшло повідомлення, що моя заява на повернення коштів буде росмотрена 45−120 днів, але у мене питання: гроші були зняті с картки кредит голд.Безкошковно дія коштами 25 днів, а повернення коштів росмотрено буде від 45−120 днів.чому я повинна класти зараз 15956 грн.98 коп? Як що я цього не зроблю буде % за заборгованість кредитними коштами, Чому я повинна страждать, мать стресс за те, чого я не робила?
4 января 2023, 8:36
Вітаємо.
Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи. І разом з тим, ми докладаємо максимум зусиль, щоб рішення було позитивне для вас.

3 января 2023, 22:52
Искренне вам сочувствую…
Не стоило вам становиться клиентом этого горе-банка…
SergeyNina
SergeyNina
4 января 2023, 6:37
Кто-то слил данные карт с балансами. Вам нужно как можно быстрее связаться на английском с иностранным магазином на котором украли ваши деньги чтобы он не отгрузил товар покупателю мошеннику так быстрее вернёте деньги
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
4 января 2023, 7:42
Служба безопасности банка занимается другими вещами, например, после решения Суда (не совсем в пользу банка) могут позвонить в пять утра в субботу и рассказать что будит с вами если вы (не смотря на решение Суда) не удовлетворите «хотелки» банка. Ну, а потом, после обращения в полицию, (после третьего письма следователя) банк будет писать, что сотрудники СБ банка такими вещами не занимаются…
Ну а по поводу «слива» данных, как то странно об этом говорить если отделение банка продолжало работу на оккупированной территории и ни кто!!! не даст гарантию о том что не было доступа к персональным данным клиентов. И до сих пор через «телегу» можно купить базы данных клиентов всего за 50 уе.
4 января 2023, 18:26
Служба безопасности банка занимается другими вещами, например, после решения Суда (не совсем в пользу банка) могут позвонить в пять утра в субботу и рассказать что будит с вами если вы (не смотря на решение Суда) не удовлетворите «хотелки» банка.

Хоть я и выплатил всё, что причитается Примату по решению суда, они продолжают спамить и спуфить мои украинские номера. Вот, на прошлой неделе звонили. Но я этого не видел. Увидел позже, нажал в приложении «Report» и заблокировал номер в своём аккаунте на сервере у оператора. Жаль, нельзя создать белый список, но хоть чёрный список безразмерный…
StarFighter27
StarFighter27
8 января 2023, 13:17
Служба безопасности выбивает долг с проблемных клиентов в первую очерель, с остальных выбивают мелкие шавки
Pasha Chernihiv
Pasha Chernihiv
5 января 2023, 16:07
Моя ситуація схожа: 29.12.22 о 19−20 на сайті dhgate.com було зписано 140 доларів або 5255 грн. Співробітники банку нагло роблять винним мене, ніби я особисто передав дані карти шахраям.
Прослідковується цікава деталь, гроші вкрадені з кредитки Голд. Хтось із співробітників Привату передав персональні дані саме цих карток, розуміючи, що клієнти Голд клубу люди з хорошими балансами і там можна добре поживитися.

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Зняття грошей із кредитної картки без відома власника картки ПриватБанк.