Ошукані клієнти, або передноворічні подарунки

kadet0000700007 1 января 2023, 10:12
Це відгук про те як я став одним і тих «Щасливчиків», хто став ошуканим клієнтом цього ЧудоБанку, а я вже знаю як мінімум 5 осіб, четверо з моєї організації та 1 особа, яка знаходиться за кордоном, та отримав під ялинку втрачені гроші з рахунку цього банку, чималі гроші, і не власні, а кредитні…
Справа в тому, що невідомо як, але комусь досить легко вдалось здійснити купівлю товару за валюту через подвійне конвертування на якійсь торговій інтернет площадці.
При умові що картка постійно знаходилась у мене, і я абсолютно впевнений в тому, що виключено що якась третя особа підгледіла у мене номер, термін дії та сvv код щоб авторизуватись для здійснення платежів.
Але 28 грудня близько 23.30 отримав сповіщення, що «я» вдало здійснив купівлю товару на суму у 183.40$., при чому запиту ні в Приват24, ні на фінансовий номер, який прив’язаний до Приватбанку про підтвердження платежу не було.
І якби відразу не заблокував карту то до ранку всі кредитні кошти були б списані.
В мене виникає дуже багато запитань:
А де в цей час була безпека і захист клієнтів Приватбанку?
Яким чином Приватбанк захистив свої ж кошти, які він надає клієнтам у користування???
Яким чином Приватбанк дозволив зареєструвати картку на будь-якому сайті без підтверджень з боку власника карти для оплати?
Чому не було сповіщення на фінансовий номер, а це основний засіб здійснення забезпечення безпеки клієнта на проведення фінансових операцій, про підтвердження або списання коштів???
І це найбільший Державний банк, з найбільшою кількістю клієнтів.
Звичайно, я подав заяви і до Національної поліції і до Кіберполіції, і добре що в мене є поки що така можливість, а що робити моїм побратимам, які знаходяться там, у самому пеклі? В них в більшості випадків немає інтернету, немає можливості подавати такі заяви. Здивувало те, що коли в одному з відділень брав виписку з карти, а її потрібно було додати до заяви до Нацполіції, ціна послуги на роздруківку такої виписки на 1 листу паперу коштувала 100 грн.
І допоки банк буде розглядати питання, а це від 45 до 120 днів, про можливе повернення коштів, я буду змушений сплачувати відсотки, якщо не внесу відповідну суму на рахунок, за те що, через прокол у системі захисту банк втратив свої кошти. І чи правомірно буде вираховувати відсотки з мене, як з військовослужбовця?
Вважаю що цей випадок, що стався не тільки зі мною, а ще як мінімум з 9 такими ж як, це ті яких я знаю, не повинен залишитись осторонь, а потребує детального розслідування зі встановленням причетних, та причин чому так сталось.
1 января 2023, 13:11
Вітаємо.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детальніше розглянути ваш випадок

Jokets
Jokets
1 января 2023, 19:51
Подай форму 5 и не будет никак % по кредиту, но и пользование кредитом больше не будет пока на дембель не уйдете.
2 января 2023, 0:24
Уважаемый каdet. Я не работаю в Привате, но расскажу как это выходит. Итак кто-то слил данные карт привата и возможно других банков , пока кто это сделал никто не пишет и откуда слили данные, но те кто ворует деньги знают как минимум номер карты, срок действия и сумму на карте. Далее проводится оплата в интернет магазине на значительную сумму без подтверждений и как-то игнорируя даже интернет лимит на оплату в интернете и запрет на двойную конвертацию. При чем проблеме уже как минимум больше года так как ещё в прошлом году оплаты проходили с моих карт без подтверждений на алиэкспресс и иногда даже с неверным CVV. кодом. Пробуй связаться с интернет магазином на котором была совершена покупка если сможешь установить какой это интернет магазин, требуй емейл, телеграм или вайбер безопасников магазина, на английском опиши ситуацию и дай техническую информацию что запросит магазин по платежу чтобы отгрузку товара заблокировали. Если товар не отгрузят мошеннику или отозвут коробку с почты есть большой шанс вернуть деньги хотя бы за месяц, да будут потери на конвертации но это лучше чем ничего.
2 января 2023, 0:29
Если это Алиэкспресс или амазон вернуть деньги будет трудно если товар уже получили. Главное быстро связаться с магазином на английском , если компетентный суппорт то 4 последних цифры карты и данные транзакции (часть данных должен дать приватбанк) сразу найдут платёж и товар который им оплатили и оперативно клознут заказ и возможно вернут за него деньги. По срокам 20−180 дней если суппорт интернет магазина сможет клознуть заказ быстро до получения иначе доказать потом что-то будет трудно.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Ошукані клієнти, або передноворічні подарунки