Банкомат списав кошти та не видав їх

Вчора,30.12.2022 у м.Дубно по вул.Грушевського 1 знімала кошти у банкоматі Приватбанку з картки Ощадбанку.Під час відрахунку купюр вимкнулося світло.Картку банкомат видав, кошти з рахунку списані але не видані.Заяву відразу написали у Ощадбанку на повернення коштів.Там нас попередили, що це дуже довга процедура і свої кошти ми отримаємо не скоро.Цікавить, чому така довга процедура повернення і чи повернуться вони взагалі? Адже моєї вини в цій ситуації немає, кошти немалі, свято зіпсовано.Невже не можна входити у теперішнє становище і пришвидшувати всі ці процеси, а не затягувати їх?
31 декабря 2022, 12:41
Перепрошуємо за незручності пов'язані з роботою банкомату.
В такій ситуації відповідно до правил міжнародної платіжної системи заявка на повернення коштів подається за зверненням в банк, що видав картку, адже саме той банк може ідентифікувати вас, як власника картки та перевірити чи списані кошти. Зі своєї сторони ми завжди намагаємось максимально оперативно опрацьовувати запити, які до нас надходять. Якщо ви вже звернулись в свій банк і вони передали заявку нам, будь ласка, напишіть нам в приватному повідомленні деталі, щоб ми перевірили статус заявки та прискорили її, якщо вона надійшла до нас і ще не опрацьована.

31 декабря 2022, 19:03
У ощадбанка это месяц в лучшем случае или дольше. При чем ощад максимально затягивает сроки подачи заявки в приватбанк.
31 декабря 2022, 19:04
Вам главное надавить на ощад чтобы тот как можно быстрее сделал заявку на возврат денег чтобы приват начал работу по заявке. Здесь главное скорость
Lolik1837
Lolik1837
1 января 2023, 9:43
Увы, но по закону банкам на возврат денег по таким случаям предоставляется время чуть не в месяцы .
Но , в том же Дубно , достаточно супермаркетов АТБ и других, где вам без проблем обналичат ваши деньги с карты . Зачем же, рискуя не получить деньги , идти к банкомату , который может в любой момент отключиться из-за перебоев с электричеством?

Уже и тут на форуме писано-переписано, что «люди, не рискуйте обналичивать свои деньги в банкоматах , вы рискуете из-за проблем с электричеством на месяцы остаться без этих денег, идите в супермаркеты и там обналичивайте»

Но нет же . Все равно находятся любители рискнуть.)) Перефразируя — Кто не рискует- тот без денег не сидит
Ірина Царук
Ірина Царук
1 января 2023, 10:48
Урок засвоїла,тепер тільки так.Ніколи б не подумала,що через технічні причини можна на місяці залишитись без своїх коштів.Тут хоча б взагалі їх отримати…

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Банкомат списав кошти та не видав їх