Банкомат іншого банку не видав кошти,кошти з картки Приват Банку знялись

Юлиана Джулик 30 декабря 2022, 12:51
В банкоматі Укрсіббанку знімали кошти, вже на видачі банкомат просто почав оновлюватись і кошти не видав, з картки списались, на гарячій лініі оператор сказала, що нічим допомогти не можуть так як карта Приват банку, звертайтесь туди.Звернулась туди, на що прийшла відповідь, що якщо Укрсіб добровільно поверне кошти, то повернуть на протязі 14 днів, а якщо ні то від 45 до 120 днів.В мене лише питання, як бути в даній силуації? В країні війна, в мене маленька дитина, за що тепер мені годувать дитину, якщо кошти просто пропали?І я маю їх чекати до 4 місяців, поки два банки між собою розберуця! Це що взагалі таке??? Як не одне так друге, то за день 20 операцій незрозумілих зписує по 50 грн і ніхто їх не блокує і не повертає кошти і відповідь така ж сама, на протязі 120 днів.В даній ситуаціі, сумма 4000грн, це не нормально, зо банк так відноситься до своїх клієнтів, тим більше що мною було додано чек в якому вказано що в банкоматі кошти не видано, помилка.
30 декабря 2022, 13:29
Вітаємо!
Нам шкода, що ви зтикнулись з такою ситуацією. Зі своєї сторони ми будемо оскаржувати цю операцію і зробимо все можливе для повернення коштів. Оскарження відбувається за правилами міжнародної платіжної системи, яка і встановлює регламент на опрацювання таких заявок. Це не означає, що заявка буде опрацьована на 120-й день, вона може бути оброблена раніше. За результатом ми вас додатково повідомимо.

Tania44
Tania44
30 декабря 2022, 18:29
Здравствуйте у меня такая же ситуация карта приват банка, пыталась снять с банкомата Euronet Деньги банкомат не выдал с карты списались Оформила чардж бек от приват банка , позвонила на банкомат Euronet сказали никакого запроса на оформление возрата они не подавали , подожду до 2 числа, а дальше буду звонить на горящую урядовую линию
SergeyNina
SergeyNina
30 декабря 2022, 20:31
Укрсиббанк минимум две или четыре недели если вообще обработают заявку от приватбанка и просто не скадут «сбоев не обнаружено». Сочувствую.
Jokets
Jokets
1 января 2023, 7:49
Так, а в этой ситуации какие притенить к Привату? Деньги не выдал другой банк совсем, Приват что должен был сделать? Есть правила приняты компаниями ВИЗА/МастерКард по которым банк и будет оспаривать это списание денег с вашей карты

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Банкомат іншого банку не видав кошти,кошти з картки Приват Банку знялись