Ніколи в житті не купуйте ОВДП в Приватбанку!

RussellUA 29 декабря 2022, 12:38
03 грудня 2021 року, ще до війни вирішив придбати ОВДП — UA4000207880 (YTM). На той час було 12% з погашенням 22 травня 2024 року з погашенням купона кожні пів року. Придбав їх тоді за 968грн., 04коп. На сьогоднішній день, я їх можу продати за ціною 854грн.,74коп, оскільки найменшу ціну за них ставить саме в ПриватБанк. Така ситуація за більше, ніж рік часу зберігання їх на рахунку і навіть ті відсотки (погашення купона), які були вже два рази за рік, не покривають навіть мінус, тобто я нічого за рік часу не зробив і навіть знайшов в мінус із-за війни. Продажі відновили лише в серпні, бо з 24 лютого всі операції з цінними паперами заборонили, тобто на початку війни я навіть не міг їх продати. В серпні нарешті я побачив знову всю інформацію про облігації, бо до серпня в мене всюди стояли риски (-), авжеж я побачив там мінус, бо із-за війни гривня знецінилася і ці облігації, якщо зараз купувати, то під 19% будуть, а в мене так і залишилися 12%, тобто на ОВДП відсоток не змінюється до кінця остаточного погашення, як на депозиті поки договір не продовжиться на новий термін. Ще за обслуговування рахунку Приватбанк, знімає не малу суму грошей 300 гривень раз в квартал, 100 гривень за кожне погашення купону і в кінці при повному погашенні знімає якусь суму, якщо ви втратили картку чи її термін закінчився за якою був відкритий рахунок в ОВДП ви маєте відразу повідомити банк про це і надати їм нові дані, нової картки і ця операція зміни рахунку ОВДП обійдеться ще в 50 гривень. Підіб'ю підсумки, чи варто влазити в ОВДП, з Приватбанк, точно, що ні, бо вони дуже занижують ціну продажу, тобто за увесь час ви не зможете їх продати навіть, щоб повернути свої потрачені кошти за облігаціями. Те, що там розповідають, що ОВДП, можна продати, порівняно з депозитом, то не ведіться на це, тому що ви насправді зможете продати їх лише втративши частину з того, що ви в них вклали і нічого не заробити, ще й бути в мінусі, так як і я зараз за більше ніж рік часу. Якщо все ж таки захочете ризикнути вкласти свої кошти у вигляді облігацій, то купуйте не більше, ніж на строк шість місяців і краще купуйте облігації короткострокові з погашенням в кінці терміну (SIM), але не купуйте в Приватбанк, бо потім будете себе звинувачувати, як я зараз звинувачую себе, що не взяв облігації на короткий термін з погашенням в кінці терміну, як були в мене попередні на 10 з половиною місяців терміном і проблем з ними не було і реально заробив. Спеціально залишаю тут свій відгук, щоб оберегти вас від свавілля Приватбанк з ОВДП та ділюся своїм досвідом з вами. Є інші брокери з якими можете мати справу і краще умови відкриття та обслуговування рахунку за ОВДП, а з Приватбанк, краще взагалі не майте справи з облігаціями. ПриватБанк навіть відсотки за депозитами підняв, тільки в грудні, коли інші банки зробили це ще влітку і то на пару відсотків коли у інших в рази більше. Через рік і п’ять місяців в мене буде повне погашення і більше ніколи в житті, я не відкриваю рахунок ОВДП в Приватбанку. П.С. Всіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим, хай 2023 рік принесе нам перемогу)
29 декабря 2022, 17:55
Шкодуємо, що у вас склалось негативне враження про послугу з придбання ОВДП в ПриватБанку. Окрім ОВДП в банку також є депозитні вклади, що дають змогу отримувати відсотки за кошти розміщені на рахунках. Окремо зазначимо, що банк дає підвищену ставку за строкові вклади. Сподіваємось, що в подальшому ваша думка зміниться на краще.

Mindent
Mindent
29 декабря 2022, 16:49
Уж очень подозрительно активно они зазывали и зазывают всех покупать эти ОВДП.Можно было предположить уже тогда что это кидалово… Хорошие вещи обычно никто рекламировать не будет, ими втихую пользуются и о них не рассказывают всему свету:)
3 января 2023, 10:02
100%)
ccc2013
ccc2013
29 декабря 2022, 18:01
ОВДП это стерилизация и замораживание денег населения за счёт самого населения)
21 января 2023, 4:55
Лише тепер вийшов в плюс за 1 рік і майже 2 місяці та вказує плюсовий баланс в 9грн.90коп. 😅
Андрій Кунилин
Андрій Кунилин
16 марта 2023, 14:11
Ответ банка, конечно, узбагоил. 😜

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Ніколи в житті не купуйте ОВДП в Приватбанку!