Такі «свої» гірше ворога! ГАНЬБА!!!

ksuha23dlfn 26 декабря 2022, 13:39
В такий скрутний час Приват банк просто добиває! 2 роки тому склалися складні життєві умови і прийшлося скористатися кредитними коштами. 2 роки сплачувала всі відсотки та обов’язкові платежі. За місяць до війни майже закрила борг. Проживаю в Херсонській області. Ми перші потрапили в окупацію. Були вимушені зняти ці кошти, щоб хоч якось виживати! Банк зробив канікули тільки на 2 чи 3 місяці. Роботу виратила з першого дня війни. Доходів не маю. Держава сплачувала допомогу по безробіттю і я ці гроші не брала собі, а як могла скидувала на картку. З цього місяця і ці гроші вже платити не будуть. Банк пропонував программу із прощення частини боргу. В перший раз не було в кого попросити допомоги, тому я відмовилась. Наступного місяця зателефонувала, запропонували вдруге (був дуже прижмний співробітник). Я скащала, що не маю змоги прям зараз сплатити необхідну сумму, але пошукаю. Ми в окупації, без зв’язку, внтернет зовсім не стабільний. Я знайшла людину, яка може мені допомогти погасити необхідну сумму за програмою лояльності. Але інтернета не було декілька днів. І тепер, коли я знову зателефонувала, банк «передумав'!!! Як так??? Мало того, що ми сидимо в окупації, без будь-якої допомоги, гуманітарки, виплат, можливості не тільки працювати, а й просто вийти на вулицю, бо та *** розстрвлює людей…а банк ПЕРЕДУМАВ! Що це за задурення людей??? Тепер тілтки всю сумму треба сплатити…а її не має! І це в воєнний час! Бачте, треба було тільки в ці 2 дні встигнути це зробити. І нікого не цікавить те, що наявність інтернету від нас не залежить! Навіщо ви-ті, хто стоять на верхівці цього позорного банку дурите людей???
Я не маю змоги платити вам!!! І я, якщо виживу (бо ми зараз в зоні бойових дій! Хоча, що ви в цьому розумієте!!! Сидите десь на Мальдівах і витягуєте з людей останнє) я обов’язково звернусь до суду і я його виграю! Бо зараз -форс-мажорна ситуація!!! І ви не маєте жодного морального права забирати у людей останню можливість вижити! Я вас засужу!
Ви гірші за рашиків!
26 декабря 2022, 20:24
Добрий вечір!
Ми перевіряємо інформацію по вашій картці та уточнюємо деталі. Додатково зв'яжемось з вами в приватному повідомленні.

mlp711141
mlp711141
26 декабря 2022, 16:41
Цитата: Навіщо ви-ті, хто стоять на верхівці цього позорного банку дурите людей???

Искренне вам сочувствую…
Да, для этого горе-банка форс-мажор в виде войны (как другие пишут, что банк не признаёт факт войны), действителен только относительно действий банка, чтобы не выполнять свои обязательства перед клиентами. А когда касается обязательств клиентов перед банком, так они, со слов клиентов, не признают форс-мажорных обстоятельств, и войны в частности.
Рекомендую вам к прочтению историю, как мне пришлось познакомиться с этим сайтом: тогда я потерял работу, а грымза этого позорного горе-банка https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/130371/ призывала меня не платить за коммунальные услуги, в нарушение действующего законодательства Украины! Я свой кредит (сумма по решению суда, суд проценты отменил) выплатил по 666 грн только благодаря тому, что я в Польше.
Так и вас, уважаемая, развели как олуха.
Для вас на заметку: Мой младший брат, как женился на девушке из Луганска в 2013, и остался там, не смог выплачивать свой кредит за мобилку, и кредит завис. Его жена выплачивала кредит только за свою маму, а с моим младшим братом они в браке лишь по законам лнр, а не по законам Украины, поэтому сама оккупация для него форс-мажор, чтобы не платить по его кредиту до деоккупации.
Jokets
Jokets
26 декабря 2022, 20:37
Очень интересная история особенно про законы лнр.