Три дні поспіль не можу отримати готівку в касі, купіть генератор!

alexander359xyz 24 декабря 2022, 17:37
Отделение по адресу: Одесса, ул. Бунина, 30
Три дні підряд замовляю готівку (валюту) до видачі. Три дні підряд приїжджаю у відділення у другій половині дня, як написано у повідомленні. Три дні підряд в цей час у відділенні немає світла, і клієнтів не обслуговують. Три дні підряд перезамовляю готівку. Біля відділення натовп знервованих людей. Не можна ні перенести на інший день, ні приїхати отримати пізніше — ваші співробітники відсижують у темряві до 6ї години і з відчуттям виконаного обов’язку замикають відділення і ідуть додому. Кол-центр раніше міг перенести замовлення на наступний день, тепер не може. Поряд з вами вже останній кіоск із шаурмою має генератор. Інші банки теж мають генератори. Ви для чого взагалі існуєте — для платити зарплату своїм працівникам чи все-таки для обслуговування клієнтів? Я вже тиждень не можу отримати свої гроші.
24 декабря 2022, 18:11
Вітаємо. Приносимо вибачення за незручності, пов'язані з роботою відділення. Наразі працюємо над тим, щоб забезпечити безперервну роботу якомога більшій кількості наших відділень. На даний момент в автономному режимі працює майже 100 наших відділень в усіх регіонах, адреси яких можна знайти за посиланням: https://static.privatbank.ua/files/dutyDepartments.pdf.

mlp711141
mlp711141
24 декабря 2022, 21:19
Искренне вам сочувствую…
Вам стоило это предвидеть и становиться клиентом другого банка…
SergeyNina
SergeyNina
25 декабря 2022, 11:55
Кроме генератора нужен ещё и нормальный интернет. У меня рядом отделение с генератором и толку если интернет тупит

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Три дні поспіль не можу отримати готівку в касі, купіть генератор!