Приватбанк ставить себе вище закону

Martop 14 декабря 2022, 19:17
Колись мав карту універсальну взяв невеликий кредит до 1000 грн, точно не пам’ятаю, не виплатив його. Через два роки хотів погасити заборгованість зателефонував і мені виставили рахунок у 18000 грн намагався домовитись про реструктуризацію, але не вийшло банк на контакт не пішов. Пройшло ще 7 років прийшло виконавче провадження по якому я оплатив те що присудив суд, але пішовши до банку щоб відкрити карту для соціальних виплат мені у банку заявили що у мене борг у сумі 9200 грн це разом із судовими витратами хоча я вже їх оплатив виконавцю. Та ще заявили що соцвиплати підуть на погашення боргу автоматично. Тобто після рішення суду банк всеодно нараховував відсотки, за користування кредитними коштами і судові витрати у розмірі 1400 з чимось грн. Та й відповіли що рішення суду це не погашення боргу, а платити потрібно те що ми нарахували. Після моєї фрази що я буду звертатися до суду, юристів мене перестали з'єднувати зі спеціалістами з кредитних відділів. Банк здирник який плює на закон і працює на лоха. Не раджу мати справи з цим банком.
14 декабря 2022, 20:02
Добрий вечір!
Наші колеги перевірять інформацію та зв'яжуться з вами за результатом.

14 декабря 2022, 20:01
Вам нужно полностью разорвать отношения с этим банком. Все выплаты направить в другой банк.
Martop
Martop
14 декабря 2022, 20:21
Я так зрозумів що я чистий перед банком , виконавши вирок суду. А так нехай ідуть вслід за російським кораблем.
14 декабря 2022, 20:23
Все верно. Все остальное личные половые проблемы банка, но с ним дел в будущем лучше не иметь! А если будут навязчиво доставать — то тут уже имеете право писать заявление в полицию прокуратуру и жалобу в нбу.
mlp711141
mlp711141
14 декабря 2022, 20:44
Искренне вам сочувствую…
Вам стоит искать другой банк…
Jokets
Jokets
15 декабря 2022, 7:10
Ну  *** не мамонт не вымрет, вы тому живой пример. Как можно взять кредит и забыть его платить? Никак, сознательно ложили на это дело болт и теперь удивляетесь что банк с вас деньги и дальше требует.
15 декабря 2022, 7:45
Тут проблема в том, что банк действует не в правовом поле государства — причем банк государсвенный!

Самое печальное что это продолжается даже во время войны — всю эту шоблу не погнали в направление Российского Корабля… все это продолжает жить среди нас и оно не лучше рашистов…
15 декабря 2022, 8:24
Пишите в НБУ и не думайте платить! У вас есть решение Суда. Все! Ну, а если по большому счету, после трех лет с момента последнего платежа по кредиту, надо сразу подавать в Суд о признании договора с банком никчемным. на основании «исковой давности».
OkeyDoki
OkeyDoki
15 декабря 2022, 21:01
Открой в другом банке счет и не напрягайся.
16 декабря 2022, 0:21
Не перший і не останній, скоріш за все, випадок. Приват давно забив на всі закони, юридичні і моральні. Але все, що понад рішення суду — це просто «хотілки» банку. Пишіть скаргу у НБУ, в Управління захисту прав споживачів фінансових послуг.

16 декабря 2022, 5:15
Я сам это проходил, первый момент это заявление в форме сообшения о совершенном преступлении (невыполнение решения Суда, вымогательство, мошенничество и т п) обязательно с ЕРДР, и в НБУ, по поводу звонков от банка с требованием вернуть деньги — делайте скрин, обязательно создайте заявку в «П 24» и опять в полицию и жалобу в НБУ! буквально через 30 дней риторика банка резко меняется.
16 декабря 2022, 10:06
Хороший алгоритм дій. Думаю, автору відгуку він пригодиться.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Приватбанк ставить себе вище закону