Поповнення карти в терміналі SMART PLAZA (пр. Перемоги, 24) 07.12.2022

abcd13 9 декабря 2022, 14:07
07.12.22 були проведени три трансакції в терміналі за адресою пр. Перемоги, 24 (ТРЦ SMART PLAZA)
2 трансакці було виконано успішно та решту коштів після залишку було перераховано на мою картку Приватбанку, а при проведенні 3- ї операції (поповнення кредитної карти Монобанку) вимкнули світло.
Мені треба було повповнити карту на 14 тис. грн і це повинно відображатися в операції, тим більш я вказувала дані отримувача, тобто мої.
Коли світло вимкнули і термінал виключився було внесено 10 т. грн.
Кошти було внесено купюрами по 500 грн
Я терміново здійснила дзвінок на 3700, пояснила оператору всю сітуацію і в якому я стрессі знаходжуся, тому що сума немаленька. і що гроші мені потрібні до 09.12.22 Заяву прийняли і пообіцяли впродовж дня усе вирішити, якщо не в середу, то в четверг 08.12.22 точно, бо я ж наголосила на тому, що в мене дедлайн.
Оператор відповіла, що все розуміє і банк буде якнайшвидше вирішувати це питання и поверне мені гроші на мою карту Привата якомога швидше.
На сьогодні гроші на карту не зараховані і статус заяви так і не мінявся з 07.12.22 о 15:18
ID заяви 25936658
Сьогодні я вже дзвонила декілька раз знову на 3700 і ще раз наголосила, що мені терміново потрібні гроші і що статус ніяк не змінюється (вказано, що чекають інкасації з 07.12.22) і що сьогодні вже п‘ятниця і будуть вихідні дні.
Банк ніяк не поспішає вирішувати моє питання.
От якби це була заборгованість хоча б на копійку з моєї сторони, то усе б працювало дуже швидко-і нарахування пені, і нарахування штрафів і т.д.
Якщо сьогодні мені до кінця дня не повернуть МОЇ гроші я піду у поліцію фіксувати заяву з вилученням відеспостереження з терміналу та буду подавати заяву до суду і вимагати компенсації за завдання мені моральної шкоди.
Усі витрати на правничу допомогу та судовий збір покладу на банк, щоб суд зобов‘язав їх відшколувати мені ці витрати!
9 декабря 2022, 15:34
Вітаємо.
Перепрошуємо за незручності пов'язані з роботою терміналу самообслуговування. На даний момент заявка на повернення коштів в роботі. Очікується проведення та звірка результатів інкасації, що дозволить нам визначити суму внесених коштів. За результатом обробки заявки ми додатково вас повідомимо.

abcd13
abcd13
9 декабря 2022, 15:45
Цю пісню я вже чула про перевірку інкасаці і блаблабла.
Інкасація кожен день проводиться, то розсказуте казки іншим.
Після тако відповіді я іду до суду однозначно!
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
9 декабря 2022, 17:46
Рекомендую пополнять «моно» через «aй бокс» на АЗС «КЛО». Всегда есть свет и ящики работают.
mlp711141
mlp711141
9 декабря 2022, 18:50
Искренне вам сочувствую…
Вам надо было пользоваться услугами другого банка…
SergeyNina
SergeyNina
11 декабря 2022, 12:50
Пополняете карту монобанка в новусах, не знаю как во всех, но в моем не выключают электричество и есть ibox где можно было пополнить без комиссии. Если вы пополняли карту монобанка через терминал приватбанка то ждать вам долго. Минимум неделю или две . И надеяться что инкассация не присвоит деньги себе.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Поповнення карти в терміналі SMART PLAZA (пр. Перемоги, 24) 07.12.2022