Списання коштів допомоги ВПО

Олександр Пішта 8 декабря 2022, 14:57
У зв’язку з війною я втратив домівку, та роботу та все ж із введенням кредитних канікул справно сплачував кредит. Коли кредитні канікули закінчились я відповідно до умов договору з банком, повідомив що не можу виконувати умови договору у зв’язку з форсмажорними обставинами (засвідчене торгівельно-промисловою палатою) та просив про реструктуризацію. В реструктуризації мені було відмовлення, а в телефонному режимі повідомили, що війни не визнають, а тому і відсутні форсмажорів обставини. Тому просив їх чекати краших часів, бо між померти від голоду та сплатою кредиту вибрав перше.
Ні стида ні совісті у банку
8 декабря 2022, 16:51
Вітаємо.
Бачимо, що за вашим запитом реструктуризації було проведено розгляд та надана відповідь.
Відповідно до Умов та Правил надання банківських послуг списання коштів пройшло у зв´язку з тим, що на вашій кредитній картці є прострочена заборгованість.
У такому випадку, кожен раз, коли на вашу картку будуть надходити кошти, з неї буде списуватися 50% від суми простроченої заборгованості по вашій кредитній картці, в рахунок погашення заборгованості. У разі наявності у банку пропозиції реструктуризації для вас, ми додатково з вами зв`яжемось.

8 декабря 2022, 18:00
«Коли кредитні канікули закінчились»

По поводу кредитных каникул вы можете даже не переживать — они НЕ закончились . Кредитные каникулы как были так и остались, причем не только у Привата , но и у ВСЕХ украинских банков. На вас, как на неплательщика НЕ начисляют никаких пеней, никаких штрафов за просрочку
Единственное, что начисляют на вас ежемесячно — это ТОЛЬКО проценты на остаток задолженности. И, кстати, Приватбанк, чуть не единственный из банков Украины для таких как вы даже сделал подарок — на несколько месяцев уменьшил вам процент начисляемый на остаток долга. И только спустя месяцы Приват вернул прежние проценты. Остальные банки Украины таких подарков как Приват не делали

Так, что не переживайте — КРЕДИТНЫЕ КАНИКУЛЫ НИКТО НЕ ОТМЕНЯЛ. !!!

«Сьогодні щ моєї картки на яку отримую кошти для переселенців від держави та міжнародних організацій, в мене були списані кошти. Невже ці кошти дають людям щоб банк їх за кредити забирав?»

Если вы думаете, что банк тут поступил незаконно — то НЕ ПЕРЕЖИВАЙТЕ . Банк имеет право забирать свои деньги (которые вы ему должны) С ЛЮБЫХ ВАШИХ КАРТОЧЕК, и с социальных в том числе . Так, что по этому поводу вычета с ваших карт где вы получаете пособие можете быть абсолютно спокойны . Просто некоторые люди, заблуждаясь думают, что банк не имеет права забирать свои деньги с социальных карт (пособия, пенсии, т.д)

А ТЕПЕРЬ ВЫ ЗНАЕТЕ, ЧТО ДЕЙСТВИЯ БАНКА ЗАКОННЫ !

УДАЧИ ВАМ И МИРНОГО НЕБА!

П.С Надеюсь моя информация прояснила вам ситуацию
13 декабря 2022, 17:50
Воно то так, тільки аби не одне АЛЕ…відповідно до умов договору я повідомив про неможливість виконувати зобовязання за кредитом у звязку з форсмажором. Я розумію що це не означає списання заборгованності, але означає що я не можу здійснювати погашення поки діє форсмажор
13 декабря 2022, 18:09
«відповідно до умов договору я повідомив про неможливість виконувати зобовязання за кредитом у звязку з форсмажором»

А почему вы решили, что ваши обстоятельства являются «форсмажором» ? Если вы о военном положении и вытекающим из него падением доходов — то это не форсмажор.

Война в Украине так и не объявлена, а «военное положение» форсмажором не считается

«а в телефонному режимі повідомили, що війни не визнають»

Это не банк не признает войны, а на государственном уровне ОФИЦИАЛЬНО войны нет. Так, что банк тут прав- официально войны нет, пока государство не объявит о войне
14 декабря 2022, 14:35
14 декабря 2022, 17:23
«Якщо хтось щось не прийняв, то це не означає що воно відсутнє … торгівельно промислова палата засвідчила це за форсмажор»

А можно ссылку на документ , который подтверждает, что нынешняя ситуация относится к понятию «форс-мажор «, которая позволяет не платить банкам ни кредиты, ни проценты по ним?

Потому, что ваши слова очень уж на вранье похоже, ничем не подтвержденное
20 декабря 2022, 23:22
ТПП України засвідчила форс-мажор через військову агресію Російської Федерації проти України | БУХГАЛТЕР.UA (ligazakon.net)

Посилання не додаються, гугліть

Торгово-промислова палата України (далі — ТПП) повідомила, що на підставі ст.ст. 14, 14-1 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» від 02.12.1997 р. № 671/97-ВР та інших документів вона засвідчує форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) — військову агресію Російської Федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану із 05:30 ранку 24 лютого 2022 року строком на 30 діб, відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 р. №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні».
ТПП підтверджує, що зазначені обставини з 24 лютого 2022 р. до їх офіційного закінчення, є надзвичайними, невідворотними та об'єктивними обставинами для суб'єктів господарської діяльності та/або фізичних осіб по договору, окремим податковим та/чи іншим зобов'язанням/обов'язком, виконання яких/-го настало згідно з умовами договору, контракту, угоди, законодавчих чи інших нормативних актів і виконання відповідно яких/-го стало неможливим у встановлений термін внаслідок настання таких форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).
mlp711141
mlp711141
8 декабря 2022, 22:12
Искренне вам сочувствую…
Вам надо было открывать социальную карту ВПЛ в другом банке и не связываться с этими грабителями из горе-банка…