Відсутність пластикових карток та вічні черги

Добрий день. В мене декілька запитань до Приват банку.
1. Чому в місті Горішні Плавні працює тільки одне відділення вашого банку? Чисельність населення 50 тис. чол. Із-за цього в одному відділенні завжди кілометрові черги не на одну годину. Ніхто за чергою не слідкує, не запитує, хто і куди стоїть. Люди між собою завжди сперечаються, хто за ким займав, та хто коли прийшов. Чому немає амбасодора ОДНОГО відділення, який зміг би трохи тримати порядок?
2. Чому людина має приходити на відділення, висидіти годину в черзі, а потрапивши до менеджера (Тетяна) дізнатись, що немає пластику аби видати нову карту.
Мені повідомили, що термін всіх карток подовжено на 12 міс, але сама карта вже зношена і потребує негайної заміни, оскільки є варіант, що наступного разу банкомат її просто не віддасть, а «зажує». Карта 4 роки в активному використанні.
На моє запитання, то коли ж буде пластик, менеджер відповіді не надала, лише сказала, що я маю приходити протягом тижня і запитувати чи не з’явився пластик.
Приват Банк, з вами все ок???
Тобто в мене більше немає роботи, сім'ї чи своїх справ, а я маю щодня ходити запитувати чи є пластик? А, якщо він є, знову висидіти годину в черзі??
Мені не потрібна діджитал картка, а потрібна сама звичайна — зарплатна.
Тобто, щоб «тюхати» всім підряд свою Універсальну, то пластик чомусь у Приваті безкінечний, а щоб отримати нову, зарплатну карту — пластик закінчився.
Дуже дивна робота вашого банку.
Як залучати нових клієнтів, отримувати кошти від них на депозитні рахунки та отримувати комісію за свої послуги, то Приват банк в передових. А як надати пластик для ОДНОГО відділення, то тут проблемка у вас?
Чекаю на вирішення мого питання!
Дякую.
28 ноября 2022, 15:15
Перепрошуємо за завдані незручності.
Ми даємо змогу проводити необхідні операції через дистанційні канали, як то Приват24, термінали та банкомати, щоб клієнти мали змогу не гаяти зайвий час на візит до відділення.
Що ж до описаної вами ситуації, то інформація передана для перевірки профільним фахівцям. На зараз ми бачимо, що у відділенні є картки для виплат, в тому числі Gold рівня. Наші колеги зв'яжуться з вами після проведення перевірки за ситуацією.

mlp711141
mlp711141
28 ноября 2022, 16:52
Искренне вам сочувствую… Есть и другие банки, более достойные вашего внимания…
29 ноября 2022, 16:52
Так є. Але зарплатний проект моєї організації в Приваті.
SergeyNina
SergeyNina
29 ноября 2022, 1:40
Не берите карту «простір» если будут давать потом поймёте почему.
29 ноября 2022, 16:50
Простір це ж українська платіжна система, якщо я не помиляюсь. Їх видають тимчасово, поки наприклад виготовляється іменна карта. З Простір за кордон не поїдеш)
Jokets
Jokets
29 ноября 2022, 6:55
Не пойму в чем проблема сделать втртуалку и с нее снимайте наличку в банкомате
29 ноября 2022, 16:47
Наприклад: дружина в декреті. Пластик віддаю їй, сам користуюсь googl pay.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Відсутність пластикових карток та вічні черги