Скарга. Незрозумілий борг.

WiktorSz 22 ноября 2022, 13:49
Доброго дня.

Мені прийшло повідомлення, що у мене є борг перед банком.
18 листопада я зателефонував на гарячу ліні, де мені повідомили що я маю борг перед банком — це судовий збір. В 2020 році я мав певні проблеми з виплатою по кредитній картці і банк подав на мене в суд, з метою відшкодувати борг. В 2021 році я погасив картку і вона була закрита в особистому кабінеті. Після закриття карти до тепер ніхто претензій не виставляв. Ваш оператор повідомила мене, що суд своїм рішенням призначив мені виплату боргу і судового збору. Я повірив інформації вашого оператора і погодився погасити борг до 25.11.2022 року, сума виплати — 2110 грн.
Я вирішив перевірити правдивість інформації наданою вашим оператором.
У відкритому доступі мені вдалось знайти мою справу в Єдиному державному реєстрі судових рішень (Єдиний унікальний номер справи — 183/6998/20).
По справі винесено 3 рішення:
Рішення № 93852293 від 21.12.2020 року — справу повернуто на доопрацювання.
Рішення № 94908475 від 15.02.2021 року — справу повернуто.
Рішення № 102013360 від 20.08.2021 року — Головному управлінню Державної казначейської служби України в Дніпропетровській області повернути Акціонерному товариству Комерційний банк «Приватбанк» (ЄДРПОУ 14360570) сплачений при подачі до суду позову до ОСОБА1 судовий збір в сумі 2102 (дві тисячі сто дві) гривні 00 копійок згідно платіжного доручення № PROM9B6418 від 29 жовтня 2020 року.
У мене виникає питання — чому банк вимагає від мене повернення судового збору, якщо судовий збір повернуто і виходить, що у мене немає заборгованості?
Мені дуже не приємно, що ваші фахівці надають клієнтам неправдиву інформацію.

З повагою, Віктор Шептак.
22 ноября 2022, 15:28
Вітаємо. Ваше питання передане відповідним фахівцям, за результатами розгляду якого з вами вийдуть на зв'язок.

mlp711141
mlp711141
22 ноября 2022, 17:53
Искренне вам сочувствую…
В моей ситуации тоже банк считает, что я им должен оплатить судебный сбор. Не актуализируйте своих данных! судебный сбор они находят способ содрать дважды!