Мошеники Списали 95 фунтов.

6eh3un 20 ноября 2022, 11:10
16 листопада 0 1535 с кредитной карти було списано 95 фунтов стерлингов без смс підтвердження.Коли на карті ліміт на оплату в інтернеті 2 долари і використовувався 3d securiti. Зайшов в приват24 и заблокував карту, потім перезвонив на 3700 повідомив про шахрайство оператору.Мене запевнили що все добре, и гроші нікуди не пішли, бо звернувся вчасно, але на наступний день на мою скаргу було дано відповідь що оплата пройшла на сайт amazon.co.uk бо ввели CVV код.И тепер треба чекати 120 днів рішення від VISA.Но на даний момент складаеться враження что ПБ всерівно на ПОСТАНОВА ПРАВЛІННЯНаціонального БанкуУкраїни від 30квітня 2010року № 223 П6.7 6.8. Негайне відшкодування коштів.Будемо писати досудову притенцію на відшкодування.
Після цьго всього я сам пішов на амазон и в ЦПП вийшов на консультанта по безпеці платежів котрий був згоден мені домогти в вирішенні питання, але треба було дати йому 9 значний код (ID платежу) но як виявилося банк НЕ МОЖЕ его надати, так як він відсутній.Що мене зовсім загнало в ступор.Платіж вони провели, а в чеку не має ID.Цирк тай годі.
PrivatBankQM хіба банк може ігнорувати Постанови національного банку?
20 ноября 2022, 15:45
Інтернет-ліміт спрацьовує при проведенні операцій, які визначаються системою, як ризикові на основі великої кількості чинників. Якщо платіж проводиться на сайті, який вважається довіреним, платіж розцінюється не як ризиковий і в такому разі інтернет ліміт не буде задіяний. Також зазначимо, що для проведення платежу на сторонньому сайті необхідно ввести дані картки, що відомі лише її власнику (CVV, строк дії та номер картки).
Проведення оплат в інтернеті та їх оскарження, разом з термінами розгляду заявки на оскарження таких платежів здійснюється за правилами міжнародних платіжних систем.
Заявка на повернення вже створена і знаходиться в роботі. За результатом її розгляду ми вас додатково проінформуємо.

SergeyNina
SergeyNina
20 ноября 2022, 13:59
Чек должен быть доступен в веб версии Приват 24 под платежом, но не всегда он доступен. Требуйте от банка предоставить чек в электронном виде или технические данные транзакции на эту оплату с вашей карты. На английском языке или переводите . Далее с чеком в суппорт амазона как вы уже и делали. Если нет данных то придётся ждать долго.
6eh3un
6eh3un
20 ноября 2022, 14:30
Чек есть ,но там не має пунтку ID платежу і його немоливо идентифікувати для поверненя від Амазону.приват сам в шоці від такого.Але неможе (або не хоче признати свій косяк) про оплату.Валить все на мене , що я втратив всі данні про карту.
Jokets
Jokets
20 ноября 2022, 23:00
Есть доказательства обратного?
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
22 ноября 2022, 3:21
Тебе чучело за все время было мало доказательств по факту «деятельности» банка???
Смотрю, проблема и с методичек и наверно оплатой твоей деятельности.
mlp711141
mlp711141
21 ноября 2022, 0:56
Искренне вам сочувствую…
Не стоило вам пользоваться услугами этого горе-банка…