Підтримка має горіти в пеклі

Amicus 22 октября 2022, 17:02
Чат-бот в Телеграмі неможливо обійсти, щоб зʼєднатись з оператором.
Голосовий помічник, навіть якщо телефоную з-за кордону, згаїв хвилин 5−10 перш ніж я зміг так задати питання, щоб не він давав нерелевантні відповіді, а зʼєднав з оператором.
Потім скзаав. що не можу зняти готівку за кордоном, при тому, що помилок не отрмиав, та з карток інших банків з того ж банкомату зміг зняти. Ніякої допомоги оператор не надав і навіть передати заявку вище відмовився- просив скріншот з банкомату (!) або інші докази!!!
22 октября 2022, 17:55
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що наша служба підтримки залишила про себе таке враження. Для того, щоб підключити оператора при зверненні до чату, потрібно описати питання та обрати підключення або ж натиснути в формі «немає питання в списку».
Якщо немає запитів на проведення операції по карті, це означає, що операція проводиться не до кінця, і відхиляється до того, як потрапляє на перевірку до банку.
В даному випадку можна спробувати скористатися іншим банкоматом.

Amicus
Amicus
22 октября 2022, 18:27
Або Вам невідомо про негативні зміни в боті, або не пробували. Я все це робив, коли натискаю «немає питання в списку», то знову просить описати питання, і знову намагається відповісти сам бот.
Я не просто так написав, що в цьому банкоматі з інших карток без проблем знімається. В інших банкоматах також пробував.
mlp711141
mlp711141
22 октября 2022, 22:55
Искренне вам сочувствую… Не стоило вам связываться с этим горе-недобанком… Ни один банк вам не даст скриншотов с экрана банкомата. Вам следовало бы снимать на видео процесс взаимодействия с банкоматом, чтобы доказать этим приматам их некомпетентность…
22 октября 2022, 23:34
Вам не скриншот нужен, а видеодоказательство, хотя придётся перебирать банкоматы
23 октября 2022, 9:01
Оператор вам не поможет так как многие иностранные банкоматы настроены таким образом чтобы не принимать карту определённого банка . Приватбанк не видит ошибки со своей стороны или попытки действий с картой в банкомате поэтому поддержке нужно фото или видео с банкомата чтобы понять в чем дело, но скорее всего вам придётся искать другой банкомат.