Василь Дзюбак 18 октября 2022, 10:59
Хочу поставити найвищу оцінку в онлайн обслуговуванні, оператору з Дніпра — Марії, з табельним номером 54462!
23.09.2022 року я стикнувся з проблемою, що виникла при оновленні моїх даних у додатку приват24. Коротко- дані не оновились, система «зависла», Оскільки я знаходжуся за кордоном, то з зрозумілих причин, потрібно було вирішувати цю проблему в чаті приват24. Практично через день — два я защораз звертався у чат з детальним поясненням, скрінами, і відео підтвердженням моєї проблеми, і так — від 23.09.2022 — аж до 16.10.2022, але проблема так і не була вирішена.
Та все змінилося 17.10.2022, після розмови з оператором Марія (таб.номер 54462), яка зателефонувала мені, і вникнувши детально у суть проблеми, зі сторони приват24 усунула помилки, і чітко розказала покроково, що потрібно ще було зробити з моєї сторони.
І нарешті, після довгого часу (3тижні !), моя проблема вирішена!!!
Марія! Якщо Ви читаєте цей відгук — ще і ще раз хочу ПОДЯКУВАТИ ВАМ за людяність, терпіння і компетентність!!!
Нехай все і завжди у Вас буде добре!
Дуже б хотілося, щоб керівництво ЦІНУВАЛО таких працівників, як Марія з Дніпра!
Дякую ще раз і мирного неба всій Україні!
18 октября 2022, 12:05
Вітаємо.
Ми вдячні вам за ваш відгук. Ми завжди прагнемо покращувати клієнтське обслуговування і ми хочемо зрозуміти, чому ваше питання не вийшло вирішити при першому зверненні, тому ми будемо вдячні, якщо ви відповісте нам в приватних повідомленнях.

Витек Ларионцев
Витек Ларионцев
18 октября 2022, 16:34
А як ви дозвонилися?
Постійно всі зайняті!
Василь Дзюбак
Василь Дзюбак
20 октября 2022, 0:56
Я переписувався у чаті (правда дуже довго, через день — два, і так 3 тижні…), а потім, на моє щире і велике здивування, мені сама задзвонила п.Марія. Чесно кажучи, я вже й не сподівався, що моє «ходіння по колу в чаті » колись закінчиться)
22 октября 2022, 13:27
Клише Шаражкиной конторы и письма бота счастья.

Спасибо за Ваш интерес к…
Спасибо за Ваше письмо.
Мы рады, что Вы обратились к нам.
Спасибо, что выбрали нас (нашу компанию).
Мы признательны Вам за Ваш интерес к…
Благодарим Вас за обращение в нашу компанию.
Я благодарю Вас за встречу и конструктивный разговор.
Мы признательны, что при многообразии предложений Вы остановили свой выбор на…
Нам очень приятно, что Вы откликнулись на наше предложение.
22 октября 2022, 13:29
Коммент так растрогал меня, по поэме к Примату ощущение что бот выиграл 2 миллиона евро наличкой.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Про обслуговування онлайн, найкомпетентнішим і ввічливим оператором з Дніпра, — Марією !