Скарга! Приватбанк краде кошти клтєнтів!

Natashava 14 октября 2022, 15:57
Якщо коротко по справі: 02.06.2022 року списання коштів з моїх карток відбувалося, коли я додзвонювалась або вже розмовляла з оператором ПриватБанку. Є докази (скан моєї телефонної книги, та докладний опис у Заяві № 2879621-ВБ від 09.06.2022р, також індивідуальна виписка руху грошових коштів за часом) та що це було зроблено з допомогою якоїсь автоматичної системи за участю банка або розголошення банківської клієнтської інформації третім особам зі сторони співробітників банку. Є підстави так вважати, тому що після двох списань без підтвердження, був дзвінок з банку на списання суми який я СКАСУВАЛА!!! (Після чого зрозуміла, що щось відбувається з моїми рахунками я зайшла до банку з комп’ютера, та намагалася зв’язатися з операторами і через онлайн допомогу, так як в телефонному режимі був довгий процес дозвону до оператора.) Я була у стресі, так як не очікувала, що відповіси на дзвінок з ПриватБанку та підтвердити вхід, зможу втратити всі свої грошові збереження за десять хвилин!
Але Служба Безпеки все одно не відреагувала і списання автоматично продовжувалися по схемі (яка розписана у заявах № 2879621-ВБ від 09.06.2022р та № 2933957-ВБ від 15.06.2022р). І відповіді на мої запитання, які були прописані у заявах від банку я так і не отримала. Третю мою заяву -вимогу № 4093460-ВБ від 30−08−2022 р. до банку, було складено з урахуванням правових норм та статей ЦК України, Конституції України, Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні», але на неї я теж мала шаблону відповідь і невиконання моїх вимог.
На три мої різні за змістом заяви до банку, я получила три однакові за змістом шаблонні відповіді. Що дає підстави на те, що банк, у особі Спеціаліст 3-го рівня по роботі з запитами клієнтів та держорганів ГО Рибалка Я. О., навмисне перешкоджає провести розслідування та виявити винних у справі списання грошових коштів шахрайським шляхом.
А цей вислів у відповіді «У випадку впевненості в наявності шахрайських дій щодо списання грошових коштів, рекомендуємо звернутись до правоохоронних органів.» взагалі обурює мене як дієздатну людину, та рахую це приниженням моєї гідності і мого інтелекту. А також порушенням моїх прав згідно ст. 28 Конституції України.
Зразу заперечу у відповіді банку підстави відмови (п. 2.1.4.5.1 та п. 2.1.4.12.3 Умов договору) у поверненні коштів, так як я: — платіжний засіб та його реквізити я не передавала третім особам; — не давала розпорядження щодо списання коштів (не отримувала СМС-повідомлення з кодом та не вводила його), не передавала сім-картку третім особам; — мною одразу було повідомлено працівника банку про незаконне списання коштів.
Коли картки (через 15 хвилин) все ж таки вдалося заблокувати я вимагала оператора повернути мені кошти на рахунок та залишила заяву о шахрайських діях у телефонному режимі. На наступний день я звернулася до поліції та написала заяву. Розгляд справи ще триває і мабудь ще довго буде тривати! З боку провоохоронніх органів є теж багато порушень. Час йде, а гроші потрібні зараз! В таки часи наживатися на людях це просто нелюдсько!
Маю ще незаперечний факт того, що банк за вимогою клієнта повертає платежі. 21.09.2022 року був збій у системі ПриватБанку (не формувалась виписка з останньою транзакцією, а гроші з рахунку списувались), тому я подвоїла платіж на суму 769 грн, а коли через 17 хвилин додзвонилася до оператора, то мені через 7 хвилин один платіж відмінили без проблем! В мене чергове питання після цього до співробітників, чому під час шахрайських дій на мою вимогу повернути кошти на мій рахунок її проігнорували, і ця бездіяльність з боку ПриватБанку привела до таких збитків.
А 26.09.2022 року був мені від банка дзвінок у 17:34 на підтвердження входу у мій додаток до Приват 24, я звісно його скасувала і відразу подзвонила на 3700 зафіксувати цей дзвінок і прояснити з якого пристрою його зробили. І тільки 30.09. 2022 року оператор зареєструвала мою заявку у вхідну кореспонденцію вхідний номер 4803375-ВБ. Відповідь була така:
Фахівці АТ КБ «ПриватБанк» (далі — Банк) розглянули Ваше звернення. За результатамирозгляду повідомляємо наступне.Дзвінок або OTP-пароль надходить на телефон в тому випадку, коли на сайті privat24.ua вводиться номер телефону клієнта. Ймовірно, що іншим клієнтом була допущена помилка вномері телефону, таким чином дзвінок чи OTP пароль надійшов на Ваш телефон.
Тобто пояснення із серії припущення! Тоді я в свою чергу можу припустити те, що якби я випадково нажала на одиницю (підтвердження входу), то зараз можливо знов могла залишитись без коштів. Тому що я не виключаю, що це може бути чергова шахрайська схема по заволодінню чужих коштів!
Після цієї ситуації я ще більше маю сумнівів щодо надійності ПриватБанку, чесності введення клієнтської бази, прозорості в діях, спрямованих на збереження клієнтських коштів в цілісності та безпеці.
Все написане можу підтвердити сканами документів!
Додам ще про нав’язування послуг: коли після погробування я пішла у відділення банку міняти картки, мені почали навязувати послугу захисту від шахрайських дій, та менеджер банку сказав, що якщо ця послуга в мене була підключена, то кошті мені би повернули без проблем! Цікаво виходить чи не правда? Про яку надійнісь може бути мова, коли клієнту не дають гарантій в збереженні його коштів без підключення цієї послуги!!!
НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦІЙ БАНК НІКОМУ!
14 октября 2022, 16:42
Вітаємо.
Бачимо, що ваше питання було ретельно розглянуто профільними фахівцями та надано зворотній зв'язок. Також слід зазначити, що для входу у особистий кабінет недостатньо лише підтвердження дзвінком, також потрібно знати статичний пароль від акаунту або ПІН код від будь-якої вашої карти ПриватБанку у випадку відновлення доступу.

MykolaA
MykolaA
14 октября 2022, 16:43
«Якщо коротко по справі: «- це виглядає як жарт, або сарказм.
Будь ласка, хто спромігся дочитати до кінця, суть проблеми викладіть!
14 октября 2022, 16:56
Автор прям требует поверить на честном слове что она не виновата, а банк такой плохой не верит
14 октября 2022, 17:09
А вы считаете, что не достаточно доказательств? ах, да, вы именно так и считаете))
Дуже гарна спроба знецінити написане)
15 октября 2022, 4:52
Сейчас только есть слова и только ваши слова, а слова ничего не значят. Нету решение полиции, нету решения суда о том что вы жертва и что никак не способствовали краже, тогда с чего бы банк должен вам верить?
15 октября 2022, 12:51
Знаете как работает полиция? Мое заявление 03.06 приняли и присоеденили к похожему делу , в котором таких заявлений очень много. БЕЗ ПОСТАНОВЫ от прокурора. ЧТО по факту равно НЕТ ДЕЛА. Это выяснилось когда попытки нового дознавача получить доступ до данных банка увенчались провалом. Сам суд отклонил ухвалу, так как не подалась постанова о присоединении моего дела к уже открытому криминальному производству. Которой по факту в деле и НЕ БЫЛО. Это я все к чему, что рассчитывать на полицию не стоит. Все шито белыми нитками. Насчет банка не было проведено расследование от слова совсем! То что они пишут, то на заборе так же написано. Мои слова не просто слова. Прикрепить здесь доказательства нет возможности. И этот отзыв мой больше направлен на таких же клиентов, которые могут так же попасть. Да, банк не должен верить, а должен защищать денежные средства клиентов, а не писать отписки. Я в свою очередь, «благодаря» этой ситуации достаточно углубилась во все процессы банковской системы (законы,постановы и т. д.), и могу с уверонностью сказать, что этот банк сопричастен к таким махинациям.
14 октября 2022, 17:06
Еге ж дуже смішно! давайте разом посміємось! Мабудь ви бот чи прихильник банку!)))
14 октября 2022, 17:19
14 октября 2022, 19:48
Я не работник банка и не его сторонник. Кратко — шанс на возврат денег очень малый. Только если сразу в июне Visa или mastercard возьмётся за расследование по запросу из банка шанс вернуть деньги был велик. Если вы описали все точно как было это взлом высокого уровня. Возможно даже с дублированием вашей сим карты и смартфона. Вероятнее всего кто-то из сотрудников банка слил данные или была утечка данных и опытные хакеры украли ваши деньги. Если хакеры знали ваш пароль от привата 24, имели клон вашей сим карты и фото вашего паспорта и кода тогда доказать будет очень трудно. Полиция вам не поможет, банк должен был начать расследование сразу после происшествия — заблокировать карту, начать внутренне расследование внутренней безопасностью банка с детальным рассмотрением что случилось. Если банк это не делает сразу шанс на возврат денег через четыре месяца мал
14 октября 2022, 19:56
Вероятнее всего мошенники знали ваш пароль от привата 24 и дублировали вашу сим карту, шанс вернуть деньги если они с первого-второго раза ввели пароль от приват 24 и имели клон вашей сим очень мал так как по логам у банке все нормально.
15 октября 2022, 13:00
«начать внутренне расследование внутренней безопасностью банка с детальным рассмотрением что случилось» этого не было сделано. Я самостоятельно проанализировала, чо произошло и в первом заявлении это все расписала, на что получила на СЛЕДУЮЩИЙ ДЕНЬ уже шаблонный ответ. Всего было написано 3 заявления с разным подходом и формулировкой , а ответы банка были как под копирку. Вы видимо не вчитывались (понимаю много букв) в то что было написано в отзыве, потому что я там указала, что мое обращение было в банк в телефонном режиме, как раз в момент списывания денег, а не через 4 месяца. Насчет того, что шанс на возврат денег малый я с вами соглашусь, много беззаконья и возможности защитить свои права. Но у меня есть еще козыря.)
16 октября 2022, 21:16
Багато тексту і мало конкретики по суті - сама ситуація описана досить розмито. Варіантів може бути багато — це могло статись як по вині банку, так і по вині автора відгуку.
17 октября 2022, 23:40
Конкретика вся ізложена в трьох заявах до банку, 2 заявах до поліції, 1 заяви до кіберполіції з купою доказів щодо шахрайських дій. Моя вина , як автора, тільки в тому що, я допустила цей розводняк.І написала я ВІДГУК, а не чергову заяву! Кому буде потрібно, той зрозуміє СУТЬ і не буе з’язуатися з цим банком. В мене не було розрхунку виришувати своє питання тут, тому що це марна справа. Ніхто гроші не поверне в такий спосіб. Але для когось цей відгук буде доречним та вчасним.
sasakip
sasakip
3 ноября 2023, 7:59
В мене схожа ситуація. Зняли гроші з карти універсальна uber, на перуанському сайті в солях перуанських. Карта взагалі ніде не світилась, так як була знищена при отриманні(без неї не можливо було отримати карту для соцвиплат). Ніяких смс, чи повідомлень не було про те що кошти зняті. Служба безпеки банку відмовила в повернені коштів. Написав заяву в кіберполіцію ті передали в місцеву.
3 ноября 2023, 9:27
Карту для соцвиплат повинні були Вам видати і без «Універсальної», це самодіяльність працівників банку — нав`язування кредитки під будь-яким приводом для виконання планів, отримання бонусів і т.д. Але якщо Ви її все ж отримали — потрібно було її потім не просто фізично знищити, а закрити у банку чи через Приват 24.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Скарга! Приватбанк краде кошти клтєнтів!