Приховані ліміти валютних p2p перекази понад норм НБУ

UnitaryReserve 14 октября 2022, 0:15
В часи дозволених p2p переказів з гривневих карт на валютні — Приват ввів безліч додаткових лімітів понад лімітів НБУ, такі як 29999 на 1 картку отримувача та інші. Це можна було зрозуміти як спосіб боротьби з спекулянтами, які використовували п2п переказ для збагачення. З 5 жовтня НБУ такі перекази заборонив, але дозволив п2п перекази в межах еквіваленту 100 000 в місяць з валютних карток. Тобто, для здійснення такого переказу треба дорогу готівкову валюту покласти в банк і ще і відправити її з комісією 2%. Що я і зробив поклавши валюту собі на рахунок і спробував її перевести на закордонну картку. Тут відсутні будь які спекуляції, схеми заробітку (лише втрати) та загрози спустошування готівкової валюти в касах відділення (навіть навпаки клієнт сам вам цю валюту несе). Тепер цим переказом користуються тільки ті, кому справді треба підтримати рідних за кордоном незважаючи на великі комісії (а вони великі, бо якби був дозволений свіфт, то комісії були б менші). Але ПриватБанк і зараз на валютні перекази приміняє ліміти понад норм НБУ, таким чином неможливо взяти і перевести еквівалент 100 000 на закордонну картку, бо треба тих карток мати декілька і розбивати транзакції, (причому я не впевнений, що навіть і так все пройде). Навіщо ці ліміти, навіщо ці незручності, ви можете їх зняти для валютних переказів і встановити тільки чистий ліміт НБУ? Ці ліміти нічого вам не дають окрім того, що я не буду нести валюту в ваші каси, бо все одно ніякого переказу зробити не можу. Більше того, вищезгадані ліміти ніде не прописані, я завжди про них дізнаюсь як тільки транзакція завалюється з помилкою. Підтримка також не може вказати на публічну сторінку з переліком всіх лімітів, так наче всі вони для службового користування. Навіть якщо вони зміняться я і не дізнаюсь, що тепер все ок і можна повертатись в ПриватБанк. На даний момент я не розумію, чи Приват просто не встиг оновити систему і скоро ліміти валютних переказів будуть відділені від минулих лімітів по гривневих переказах і все буде йти як казав НБУ, чи це цілеспрямована політика на унеможливлення легких переказів валюти за кордон. Якщо це цілеспрямована політика, то пам’ятайте, що частина людей буде класти до вас депозити з ціллю в майбутньому їх відправити рідним за кордон по p2p, а значить ці люди не будуть напружувати вас з зняттям дефіцитної готівки, ба більше, вони ще вам комісію за переказ віддадуть. Надіюсь це все просто неоновлена система і скоро валютні п2п перекази йтимуть нормально без додаткових лімітів понад норм НБУ.
14 октября 2022, 10:20
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
На жаль, у відгуку відсутні дані за якими ми могли б вас ідентифікувати та перевірити інформацію по вашому питанню. Ми написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти. Будемо вдячні за зворотній зв'язок.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Приховані ліміти валютних p2p перекази понад норм НБУ