Проблема із отриманням переказу Remitly в приватбанк

krakomen 11 октября 2022, 13:45
Вітаю. Підкажіть, як можна отримати переказ Remitly у приватбанк. Хоча ця система переказів не вказана на сайті приватбанку, але нею можна переказати кошти в Україну: https://www.remitly.com/us/en/ukraine/partners

Причому, як виявилось, переказати простіше, ніж отримати. Мені оформили переказ, під час оформлення вибрали Delivery method = cash pickup, Delivery location = privatbank.

Так як зараз повітряна тривога триває по півдня, черги до кас великі, а часто у касах немає готівкової валюти — щоб дарма не стояти в чергах декілька разів, я спочатку звернувся за допомогою в чат у приват24 і уточнив, як краще отримати переказ. Мені відповіли, що з цієї системою переказів приватбанк не працює. Я здивувався і запитав, а як же мені оформили переказ саме в Україну, саме cash pickup і саме privatbank, надали номер замовлення, в якогос статус «ready for pickup». Через декілька хвилин уточнень — дали посилання на https://privatbank.ua/sistemy-denegnih-perevodov і з впевненістю сказали, що так як в списку немає таких систем, то отримати точно неможливо.

Будь ласка, чи можна отримати відповідь від спеціаліста приватбанка по переказам: як отримати переказ Remitly в Україні? Remitly — це ж не якась одноденна компанія ООО «Вектор». Є відчуття, що це саме співробітники допомоги в чаті приватбанку недостатньо проінформовані.
11 октября 2022, 18:16
Добрий вечір!
ПриватБанк не працює із зазначеним вами типом переказів, тому для уточнення інформації щодо того, які є способи отримання переказу за цією системою ми радимо звернутись в підтримку системи переказів, через яку було відправлено кошти.

12 октября 2022, 15:57
Вдалось отримати переказ Remitly через приват24. Для цього вибрав отримання переказу Ria, але ввів номер трансферу Remitly.
12 октября 2022, 15:58
До речі, я послідував вашій пораді і звернувся також в підтримку Remitly із питанням, як я можу отримати переказ у приватбанк. Відповідь підтримки Remitly була наступною (перекладаю з англійської): «Якщо підтримка вашого банку думає, що ми знаємо про внутрішні процедури отримання переказів у всіх із тисяч наших партнерів по всьому світу — то у вас найбільш безпорадна підтримка з усіх, з якимим ми зіштовхувались. Спробуйте змінити банк, в якому ви обслуговуєтесь.»
Fuzzy
Fuzzy
12 октября 2022, 16:54
Приват пробиває дно за дном. Привате, вже ядро Землі скоро буде! Зупиніться!
Jokets
Jokets
13 октября 2022, 16:22
А каким образом банк должен знать порядком работы со всеми переводам которые есть в мире? Приват не работает с этой компанией, а то что у них РИА партнёр это как раз таки должна вам была поддержка компаний той сказать, а не писать хрень полнейшую
24 ноября 2022, 18:46
Мне этот способ получения подсказал обычный кассир из приватбанка, которого я нашел через знакомых. Почему-то кассир обладал этими тайными знаниями, а служба поддержки, у которых по идее должна быть «база данных» всех таких проблем — не знала. Более того, если вы перечитаете мою заявку здесь, я специально попросил уточнить у «спеціаліста по переказам» — потому что понимаю, что один человек не может знать ответы на все возможные ситуации.

И что? И в поддержке, и здесь я получил ответ «получить перевод точно невозможно, до свидания». И я не шучу, что я обращался в поддержку Remitly — они очень удивились, что мой банк не может мне подсказать, как забрать перевод.
24 ноября 2022, 19:03
Кстати, во время перевода в Украину на сайте Remitly есть вполне определенный и достаточно ограниченный (по памяти не помню уже, сколько там штук, но не очень большой) список украинских банков, куда можно выслать перевод. Вот сильно не уверен, что Remitly начинает отправлять в банки случайно взятой страны, даже с ними не посоветовавшись. Хотя врать не буду — их междусобойные процедуры взаимодействия мне неизвестны.
24 ноября 2022, 18:49
Сьогодні на пошту надійшов лист, що приватбанк рахує, що ця заявка успішно вирішена. Окей, я натисну кнопку «проблема вирішена», але вона вирішена не завдяки підтримці приватбанку, а всупереч. Як і, до речі, вирішувались інші нетривіальні (які не гуглять за 10 секунд) проблеми в минулому.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Проблема із отриманням переказу Remitly в приватбанк