Приват банк на боці шахраїв

Смачило Вікторія 6 октября 2022, 21:49
Доброго дня! У мене виникла неприємна ситуація з Приватбанком. Шахраї увійшли до особистого кабінету в Приват24 з шахрайського пристрою (невідома модель телефону, яка мені не належить), а далі переказали велику суму кредитних коштів на благодійну організацію. Я одразу зателефонувала до клієнтської підтримки за номером 3700, але нажаль працівники Банку навідріз відмовили в спробі повернути кошти. Оскільки втрачені кошти на рахунку благодійної організації, то я впевнена, що є можливість їх повернути! Я звернулась до поліції, зареєструвала звернення щодо шахрайських дій, тому що я не в силі погашати таку велику суму коштів. Нікому не рекомендую цей банк, котрий не заінтересований вирішити ситуацію та повернути кошти клієнта! Я завжди поважала Приватбанк і навіть хотіла в майбутньому відкрити вклад, також я отримую пенсію в цьому банку, але як виявилось — марно.
7 октября 2022, 9:48
Доброго ранку!
Для доступу в Приват24 окрім доступу до фінансового номеру необхідно знати пароль від акаунту або ПІН-код картки (для відновлення доступу), які відомі лише клієнту власнику картки і не зберігаються в банку у відкритому незашифрованому вигляді.
Відповідно до Умов та Правил банківського обслуговування п. 2.1.4.5.1 Клієнт зобов'язаний не передавати Картки, ПІНи, постійний пароль, одноразові паролі і контрольну інформацію третім особам, не використовувати Картки або
нанесені на них дані в цілях, не передбачених цим Договором, або що суперечать чинному законодавству.
На жаль, у відгуці немає даних, які дозволили б вас ідентифікувати та перевірити інформацію, тому ми звернулись в приватному повідомленні.

6 октября 2022, 22:33
Если они вошли не перебирая пароль то единственный шанс на возврат денег это оспаривание транзакции или запрос к получателю на возврат денег. Запрос формирует банк.
Jokets
Jokets
7 октября 2022, 7:34
Что банк будет формировать если деньги отправлены с личного кабинета автора? Что бы войти в систему надо доступ к фтн номеру, знание паролей. Ответственность за безопасность телефона это автора забота, хранение и не передавать пароли свои это его обязанности. Вот пусть полиция ищет мошенников, потом через пусть те если найдут их и покрывают убытки. Банк не благотворительный фонд это раз и банк не будет верить простому слову каждого пользователя, уж тем более зная как у нас люди любят *** нагло когда сами виноваты в своих ошибках
7 октября 2022, 23:29
Или обратится в благотворительный фонд или Запрос на возврат в Приват 24 , я так не раз возвращал деньги с нафтогаз Украины , делается заявление в электронной форме через суппорт — благотворительный фонд видит заявку на возврат и возвращает деньги. Срок до месяца. Только если это не фейк благотворительный фонд. Да, вероятнее всего автор отзыва виноват сам
7 октября 2022, 23:32
Можете наведаться в фонд или позвонить и рассказать им о ситуации может вернут деньги быстрее