Банкомат не видав готівку, проте здійснив списання з рахунку.

volodymyr2004 6 октября 2022, 13:36
Ще 8 вересня банкомат Приватбанку, що знаходиться за адресою м. Львів, Шевченка 60 (Сільпо Семицвіт) списав суму, проте готівки не видав з повідомленням «Зверніться в банк який видав картку».
Мій банк («Universal») подав заявку, проте в Приватбанку її не погодили. Станом на сьогодні (6 жовтня) заявка на розгляді у платіжній системі.

Скільки приблизно триває повернення коштів в таких випадках? Чому так довго повертаються кошти, хто відповідає за збитки?
6 октября 2022, 14:51
Ми в жодному разі не прагнемо створити незручності, як нашим клієнтам, так і власникам карток інших банків, які користуються нашими послугами. За правилами міжнародної платіжної системи (МПС) в подібній ситуації регламент оскарження складає до 120-ти днів. Зі своєї сторони ми максимально оперативно відпрацьовуємо запити коли вони до нас надходять.
Щоб перевірити, чи дійсно до нас вже надійшов запит відправлений вашим банком ми звернулись в приватному повідомленні та уточнили додаткову інформацію. Будемо вдячні за зворотній зв'язок.

6 октября 2022, 22:20
Искренне вам сочувствую, что у вас сложилась такая ситуация… Не стоило бы вам быть клиентом этого горе-банка… Мой вам совет: снимайте на видео такие вещи, не показывая в кадре пин-код. Желательно не с финансового аппарата (мало ли, данное видео сами понимаете кто могут уничтожить) и передавайте видео журналистам…
Jokets
Jokets
7 октября 2022, 7:35
Клиентом? Автор вообще-то клиент другого банка.
7 октября 2022, 8:11
Так тем более. В данном случае он не клиент, а пользователь, но сути действий это не меняет: такое надо снимать на видео и журналистам…

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Банкомат не видав готівку, проте здійснив списання з рахунку.