Ничего не меняется

Сергей Титенко 29 сентября 2022, 14:50
После национализации банка ничего не изменилось в работе банка все как было при Коломойском. Могут перевести деньги с твоей карты без твоего согласия и даже не известить тебя об этом. У меня уже дважды это было за последние 3 месяца.
29 сентября 2022, 16:10
Операції, про які йде мова, могли бути проведені лише з введенням даних картки, таких як строк дії, номер картки і CVV код, що відомі лише її власнику. Списання без додаткового підтвердження можливе, якщо ви раніше ввели дані картки на сторонньому сайті і дали згоду на подібні списання.
Якщо вами було залишено дані картки на сторонньому сайті для подальшого списання плати за раніше надані вам послуги, то в такому разі, банк не матиме змоги успішно оскаржити дані платежі, адже це означає, що ви раніше скористались послугою даного сайту/сервісу і у відповідності до договору з ним проводиться оплата за надану послугу.
Заявки на повернення коштів вже створені та знаходяться в роботі. Ми будемо оскаржувати дані операції за правилами міжнародної платіжної системи, яка встановила регламент на обробку таких заявок до 120-ти днів. Як тільки ми отримаємо інформацію щодо успішності оскарження ми вас додатково проінформуємо.

Jokets
Jokets
29 сентября 2022, 16:55
Ну так, а причем тут Коломойский? *** карту где попало вводить, а потом удивляются списаниям
Сергей Титенко
Сергей Титенко
7 декабря 2022, 1:52
Может я и пенсионер, но не идиот. Если CCV НЕ ЗАКОДИРОВАН ТО Я ЗАКРЫВАЛ ТАКИХ УМНИКОВ.
Ну, а в общем все понятно от государства кроме отписок хрен что получишь. Пиши Емеля твоя неделя.