Вкрали гроші!

toxel2 26 сентября 2022, 20:16
Сьогодн, 26.09.22 о 12;42, додаток присилає оповіщення: «Відмова. Недостатньо коштів. Переказ з картки. Зайшовши в додаток, побачив ось таку картинку, в моїх траназакціях:
Переказ зі своєї карти -3 000,00
Переказ зі своєї карти -500,00
UAH -505,00 5,00 0,00 6 527,85
Переказ зі своєї карти -50,00
UAH -55,00 5,00 0,00 7 032,85
Всі перекази здійснені на протязі однієї хвилини, жодних смс, жодних підтверджень у додатку, булоб б там 50 чи 100тисяч, не лишилось би нічого.
Заблокувавши карту, звернувся одразу у відділення банку, на мене так зреагували, наче я вже не перший і навіть не третій с таким питанням, не за сьогодні, а за останню годину.
Кажу вкрали гроші з картки, Відповідь:«А це не до нас, ану стоп страховка єсть, назвіть номер, аааа нема страховки, точно не до нас, нічим не допоможем»
27 сентября 2022, 9:40
Добрий ранок!
Нам шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією. Подібні операції можуть здійснюватися при коректному введенні платіжних даних картки на сервісі, що мають бути відомі лише її власнику.
Реквізити картки треті особи могли отримати з необережності, або більш витонченими методами. Спробуйте згадати, чи не було у когось доступу до вашої картки.
Банк завжди гарантує збереження ваших коштів, але і ви повинні дбати про безпеку своїх грошей. Правила безпеки: https://privatbank.ua/safessne
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та детальніше розглянути ваш випадок.

SergeyNina
SergeyNina
27 сентября 2022, 0:51
Подать заявление на отзыв транзакций нужно как можно быстрее через приложение приват24. Далее все зависит от платёжной системы как быстро решат там , это чистый взлом — расследование внутреннее от 30 до 120 дней. Учитывая скорость данные вашей карты украдены одним из сайтов где вы делали платёж в ближайшие три месяца
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
27 сентября 2022, 7:31
ХА! Вот и начинается! Привет «Приват», привет Херсонские отделения!!!
Марія Ганжа
Марія Ганжа
28 сентября 2022, 20:34
Декілька місяців тому с кредитної картки також було вкрадено кошти шахраями, Приват Банк досі нічого не робить, кошти не повертає, а ще й вимагає від мене повернути кошти і проценти по ним, і це у період війни у пенсіонера.