Банкомат не видав кошти

MarthaBardina 24 сентября 2022, 15:41
10.09.2022 14:22 Знімала кошти у банкоматі м. Львова у супермаркеті Арсен, загальна сума 8000, банкомат кошти зняв, але не видав. Кошти були зняті з карти Монобанку, номер звернення у системі підтримки Монобанку — 3377122, пройшло уже 2 тижні, від Приватбанку жодної відповіді, з підтримкою зв’язатись неможливо що у чаті, що за номером телефону. Монобанк повідомив, що повернення коштів від Приватбанку очікується в термін до 22.09, проте, цього не відбулось.
24 сентября 2022, 17:30
Так, інколи техніка може спрацювати некоректно та ми прагнемо, щоб всі наші сервіси завжди працювали на 100% і безперервно проводимо їх модернізацію.
Банк надає можливість користуватись своїми послугами як клієнтам, так і користувачам інших банків, розуміючи, що наша система банкоматів і терміналів доступна майже повсюди.
Ми будемо раді допомогти вам в прискорені розгляду заявки. Якщо вона дійсно була вже адресована до нас, то просимо надати в особистих повідомленнях деталі та по можливості підтвердження, що вона дійсно вже була направлена до нашого банку.

Alex654321
Alex654321
24 сентября 2022, 16:43
Приват продолжает издеваться над украинцами во время войны!!! Воровать последние деньги у народа через терминалы им мало!((( приват продолжает воровать тысячами грн через банкоматы!!!(((
makssss
makssss
25 сентября 2022, 12:47
«номер звернення у системі підтримки Монобанку — 3377122». Обратились в монобанк, но ждёте ответа от приватбанка? А в приватбанк то обращались в отделение?