до Приватбанку за своїми грошима, як на роботу по годині на день

ArtemIzmail 20 сентября 2022, 13:19
Я є клієнтом Приватбанку понад 10 років.
Здебільшого особливих скарг на обслуговування за цей час не було.

Сьогодні зіткнувся із наступною ситуацією. Оформлено заявки на зняття валюти з вівторка по п’ятницю. Є обмеження НБУ у зв’язку з війною на еквівалент 100 тис грн. Приватбанк самостійно знизив це обмеження більш ніж у 2,5 рази до 1000 дол на добу.

Відділення м. Ізмаїл, вул. Осипенка, д. 78−80.
У касі заявили, що обслуговують на загальних підставах у звичайній черзі (у якій стоять десятки бабусь із оплатою комуналки), а в окремому вікні видають суми понад 50 тис.

Увага питання: Приватбанк самостійно знизив суму обмеження НБУ у 2,5 рази і тепер каже, що стійте у загальній черзі, тому що у вас сума менша за 50 тис…
Виходить, що мені потрібно місяць ходити до них по свої гроші, як на роботу, і стояти щодня по півгодини-години в касі.
Чудовий сервіс.

Раніше не замислювався про альтернативу. Наразі, є реальний привід. Чи може хтось підкаже більш адекватний банк? Або в яких країнах краще відкрити валютний рахунок?
Дякую.
20 сентября 2022, 15:57
Зменшення доступної для замовлення суми викликано виключно бажанням задовольнити попит якомога більшої кількості клієнтів та розподілити між ними наявну валюту. Сьогодні виникають певні складнощі з логістикою та доставкою готівкової валюти через військові дії. ПриватБанк робить все можливе для вирішення ситуації та задоволення потреб кожного клієнта. Вже найближчим часом ПриватБанк забезпечить відділення необхідними для задоволення зростаючого попиту обсягами валютної готівки.

Alex654321
Alex654321
20 сентября 2022, 14:14
Приват банк продолжает издеваться над украинцами во время войны!!! Тут про многое писали. Но это пробивает дно (((
20 сентября 2022, 17:06
Класична відписка))))

А в чому проблема видавати валюту в окремому вікні? Мені було заявлено, що оскільки у вас сума менша за 50 тис, то йдіть стійте в черзі (10−20 осіб) на загальних підставах. Не моя ж вина, що ви штучно знизили суму зі 100 тис. грн. до еквівалента 1 тис. дол.

Я не можу ходити щодня протягом місяця і втрачати по годині чи більше часу на черги.

Сервіс першокласний!
Jokets
Jokets
21 сентября 2022, 5:09
Не банка вина что такие же как вы создали дефицит валюты
24 сентября 2022, 0:11
Ви це серйозно?
У банку лежать мої гроші, які зараз проблематично зняти, і ви мене ще в цьому й звинувачуєте?

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / до Приватбанку за своїми грошима, як на роботу по годині на день