не можу зробити переказ на зарубіжну картку

Євген Ковалевський 9 сентября 2022, 7:37
вже бильше місяця не може зробити переказ на карту зарубіжного банку, в рамках ліміту банку як потрібно, ні один аля кваліфікований спеціаліст не допоміг навіть не передзвонили, у всіх працює проходить без проблем, на вопрос можливо щось з карткою _відповідь отримав НЕ ЗНАЮ МОЖЕ, ну як так панове, тупо забити на клієнтів і я впевнений що я не один такий, у такий час рідні виїхалі за кордон, треба відправіти кошти їм, а як ??? Приват не працює
За півтора місяці не вирішити питання по переказу з карти на карту, про що розмовляти !?
9 сентября 2022, 12:07
Зі своєї сторони ми успішно відправляємо кошти на рахунки банка отримувача за створеними вами платежами, однак банк отримувача відхиляє платіж і тому гроші повертаються назад на вашу картку. Така операція проходить в кілька етапів.
Списання коштів з картки (відправка платежу), якщо на цьому етапі є обмеження або ліміти від нас, то платіж відразу буде забраковано без списання. Якщо ж операція (списання) проходить, то на нас чекає наступний етап — запит на зарахування до банку отримувача.
Якщо отримувач підтверджує це і проводить зарахування на свою картку — то кошти отримано на кратку адресату.
В іншому ж разі, коли банк не приймає оплату, то кошти повертаються на картку відправнику.
Я даній же ситуації, банк отримувач по своїм причинам не приймає оплату та повертає її до банку відправника.
На жаль, ми не можемо вплинути на це рішення і вам потрібно звернутись в банк отримувача для вирішення питання з їх представниками.
Також цю інформацію ви можете бачити в своєму Приват24 зайшовши в архів платежів.
Щодо ситуації, яка склалась при ваших зверненнях до підтримки, ми обов'язково розглянемо та приймемо необхідні заходи.

mlp711141
mlp711141
9 сентября 2022, 9:18
Искренне вам сочувствую… Не стоило вам доверять Приматам ваших денежек…
Євген Ковалевський
Євген Ковалевський
9 сентября 2022, 12:19
Не вирішена проблема ви чого з глузду зьїхали
Jokets
Jokets
10 сентября 2022, 9:30
А что банк должен решить? Ошибка получателя, вот с ним и решайте
Alex654321
Alex654321
9 сентября 2022, 14:19
У меня Приват при пополнении вообще просто украл 700 грн!))) Таких случаев очень много!!!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / не можу зробити переказ на зарубіжну картку