Скарга

Доброго дня
Сьогодні зранку завітала у відділення Приватбанку біля Т Ц Гермес у м.Біла Церква.
Майже підійшла моя черга до каси, коли співробітниця, яка сиділа весь цей час поруч, побачила мій самокат, який стояв під стіною і нікому не заважав — сказала що не можна з самокатом. Я вибачилась, сказавши що зараз пару хвилин і вже виходжу. На вулиці на пів години я ніяк не можу його залишити, це не автомобіль і не велосипед, а їхала я до вас з іншого району, щоб встигнути швидко на роботу. В загалом мене — вашого клієнта вже багато років попросили вийти зі словами — «Надо было ещё на дельтоплане залететь, на двери написано, что нельзя на велосипеде и самокате сюда заезжать…»
Я людина терпляча, але вийшовши на вулицю я прочитала те оголошення- «До відділення Приватбанку не можна заходити з велосипедом, самокатом, дельтапланом і байрактаром»!!!
Скажіть будь ласка, в країні де йде війна чи можливо таке формулювання оголошення???
До того ж співробітник українського банку який розмовляє російською мовою!!!
В час, коли завдяки цим самим байрактарам вона має тепле місце, та спокійний сон, і здається зовсім не цінує тихого комфортного життя в нашому місті. Напевно ця невдоволена життям жіночка стала автором того самого фамільярного оголошення.
В даній ситуації можливо я не права що зайшла до відділення з самокатом, зайшла — не заїхала, бо на вулиці його залишити просто неможливо, та найбільше неприємно відношення співробітників до ситуації в нашій державі…
Бажання зайти тепер до того відділення не має і не буде …
P.S. Довелось зайти в інше відділення Приватбанку, оголошення при вході що в середину не можна з самокатом та байрактаром відсутнє, співробітники розмовляють українською мовою.
Робіть свої висновки, але такі індивідууми дуже псують репутацію закладу, в якому працюють.
2 сентября 2022, 17:24
Приносимо вибачення, що після звернення до відділення у вас залишився неприємний осад. Ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та провести перевірку стосовно даної ситуації.

SergeyNina
SergeyNina
2 сентября 2022, 23:35
Дикость. В Киеве в одном отделении даже розетки есть для зарядки электросамоката
3 сентября 2022, 4:23
Автор наверное понятие юмор пропустил так же как и объявление на дверях. Вы купили самокат и это ваша личная проблема где его ставить, боитесь оставлять на улице? Тогда пусть стоит дома и всё.
4 сентября 2022, 0:48
Если не пускают с велосипедами и самокатами — то должны оборудовать стоянку для сабжа.
4 сентября 2022, 5:52
Это кто сказал что банк должен? Вы? Ваше хочу? Вы напоминаете сейчас мне чудо автомобилистов которые паркуются где им угодно потому им беднягам где-то не сделали парковку там где они хотят, но это проблемы сугубо автомобилиста ибо когда покупали машину знали о таких возможных неудобствах. С велосипедом и самокатом аналогичная история — где и как ставить свой «транспорт» это проблема владельца, а не банка.
4 сентября 2022, 7:43
Вообще банку клиенты нужны или наоборот?
4 сентября 2022, 21:26
А причем тут это? Банк что должен потокать прихотям? Ещё раз повторюсь проблема где и как ставить свой транспорт это проблема владельца транспорта и не больше. Завтра кто-то захочет *** резко так что теперь банк ещё может туалеты всем сделает за свой счёт?
5 сентября 2022, 8:46
Да притом, что это тупо! Если тебе не доходит — то ты точно такой-же.
По твоей логике — нужно запрещать въезд в отделение на инвалидной коляске (есть с электро-мотором — считай аналог электро-самоката), с детской коляской — включай фантазию, ты способный, это же тоже транспорт!
7 сентября 2022, 5:43
Интересно сравнить коляску с велосипедом, очень очень равносильные вещи.