Махинації зі SWIFT платежами

Leblen 31 августа 2022, 0:41
На наше підприємство півтора місяці тому відправлені кошти з Молдови, весь цей час кошти знаходяться на рахунку банку-корреспонденту, на всі наші запити стосовно грошей, ПриватБанк, клієнтами, якого ми являємося, відповідає «ми нічого не знаємо, ми нічого не можемо зробити, замовляйте платний розшук (розшук вже замовляв наш контрагент), є якась причина, тільки вам її ніхто не скаже». Таким чином, банк вже півтора місяці безоплатно ганяє наші кошти, заробляє на операціях розшуку, зриває нам контракт, що викликає значні фінансові втрати для підприємства. Таким чином, якщо ситуація не буде вирішена в найближчий час, то її доведеться вирішувати в судовому порядку.
31 августа 2022, 9:44
Доброго ранку!
Фахівці перевірять інформацію по вашому платежу та зв'яжуться за результатом.

Jokets
Jokets
31 августа 2022, 4:25
Как банк может зарабатывать на том чего они не получили? Ваша предприятие так же работает, на святом духе так сказать ?
31 августа 2022, 7:21
Я не думаю что банк их получил вообще. Если банк отправитель все заполнил при отправке платежа правильно то возможно платёж попал под негласные санкции
31 августа 2022, 7:23
Регистрация предприятия не харьковская, Запорожская, Херсонская, Донецкая, Луганская, николаевская области или 50 км от линии фронта вполне мог попасть под негласные санкции
31 августа 2022, 7:24
Если регистрация предприятия харьковская, Запорожская, Херсонская, Донецкая, Луганская, николаевская области или 50 км от линии фронта вполне мог попасть под негласные санкции со стороны Свифт или отправитель как-то связан с Приднестровьем