Возврат денег

nikolaevna56 29 августа 2022, 16:23
28.08.2022 с банкомата снимали крупную сумму денег… Значит с карточки деньги списало, а банкомат денег не выдал… Ни чека, ничего не дало. Наведите порядок, верните деньги на карту. Они очень необходимы. Почему изначально в банкомате не было написано, что он пуст!!! Зачем такое делать, вы же должны следить за этим!!! Сказали, ждать ответ, какой ответ, такие вопросы должны решаться в тот же день и в тот момент! А я теперь сижу и думаю, что когда мне их вернуть.
29 августа 2022, 18:05
Добрий вечір!
Так, інколи техніка може спрацювати некоректно та ми прагнемо, щоб всі наші сервіси завжди працювали на 100% і безперервно проводимо їх модернізацію. Якщо, при зверненні в підтримку власника картки, була сформована заявка — потрібно очікувати проведення та звірки результатів інкасації, що дозволить нам впевнитись в тому, що кошти не були видані та визначити їх суму. Ми завжди прикладаємо максимум зусиль, щоб якомога швидше опрацювати заявку та за наявності збою в банкоматі повернути кошти.
З повагою, ПриватБанк.

MykolaA
MykolaA
29 августа 2022, 16:36
«с банкомата снимали крупную сумму денег» — «ничего не дало.» - всім «не дало» чи тільки автору. Яка загальна кількість «снимальщиков», яким «не дало»?
SergeyNina
SergeyNina
30 августа 2022, 0:32
Ждите 7−14 дней пока будет инкассация и сверка по вашей заявке.