Д.Н. О. Забрати свої гроші НЕМОЖЛИВО.

Ірина Теут 23 августа 2022, 12:03
Я знаю що я тисячний клієнт який залишить негативний фідбек, тому пару років назад я власне і пішла з ПриватБанку із за непрозорості процесів, дибільних формальностей, постійно нових неочікуваних змін і супер довгого обслуговування, але нас все ще обєднував депозит. Я підозрювала що це буде непросто, але наважилась таки забрати свої гроші і розторгнути угоду. Звичайно сама процедура розторгнення зайняла кілька днів але то таке, що почалось потім і до сих пір триває це АД. Якщо ще є люди які співпрацюють з цим банком — біжіть, а хто ні — то не починайте! я би дуже хотіла щоб мене хтось застеріг і я не звязалась колись з Приватом, але… Оскільки ми зараз перебуваємо в стані війни звичайно є ліміти на видачу коштів і це ок (розумію) щодня ми ходимо в банк як на роботу оскільки процедура наступна: стоїш в чергу до менеджера він повинен підвердити твою особистість — потім черга в касу — щодня 40−1,5 год ти проводиш в Приваті щоб забрати СВОЇ ГРОШІ! Сьогодні перестали видавати гроші і попросили підтвердити звідки у вас ці гроші!!! тобто коли я їх поклала на рахунок багато років назад ніхто не запитував походження грошей, поки вони приносили дохід банку знову не питали, коли 2 тижни щодня ти забирав по крупиці в чергах теж ніхто не питав, але одного дня їм стало цікаво — і вони можуть не видати МОЇ гроші якщо я не підтверджу джерело їх!!! АЛО, ви в своєму розумі там?! Клієнтоорієнтованість НУЛЬ.
23 августа 2022, 17:03
Наші колеги перевірять інформацію по наданій вам консультації та зв'яжуться за результатом.

Jokets
Jokets
24 августа 2022, 6:52
А причем тут отношение клиенту? Есть фин мониторинг по которому любой банк, а не только приват запросят такие документы. Обычная процедура знакомая доя тех кто оперирует большими деньгами и проходили это. Если деньги все легальны то в чем проблема узаконить их документами перед банком
31 августа 2022, 15:47
Як я написала вище мене до сказу довела абсурдність ситуації та саме час коли було запрошено документи, в середині процесу (ще раз повторюю ні при відкритті депозиту ні під час троьх років поки вони там лежали не було запитань, ні навіть коли я розірвала договір, ні тоді коли я прийшла за першим траншом) мені є з чим порівняти тому це максимально непрозора процедура.

Звичайно що докази ми подали але тим не менше це не зразу вирішило проблему.

Відношення до клієнта тут прямо пропорціно.
31 августа 2022, 15:51
Але таки хочу відзначити працівника Інну (на жаль не знаю фамілії) у відділенні ПриватБанку м. Кіїв за адресою: Бажана,10

Яка дуже професийно себе поводила під час моєї проблеми та допомогала всілякими способами не лише як чудовий працівник але просто як хороша та чуйна людина.

Дзвонила, писала, давала коментарі та щодня вирішувала питання!

Щиро вдячна за всю допомогу! Терпіння вам та успіхів!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Д.Н. О. Забрати свої гроші НЕМОЖЛИВО.