Закриття рахунку

svitlana2903 22 августа 2022, 22:20
Доброго дня! Хочу поділистись своїм досвідом. Мені було відмовлено в обслуговувані та закрито мої рахунки по рішенню фінансового моніторингу (вважаю це рішення безпідставним) після чого приват банк попросив реквізити іншого банку куди вони переведуть мої кошти. Але в усіх банках правила фінансового моніторингу одинакові, та інші банки бояться зараховувати суму яка не пройшла фінансовий моніторинг у державному банку. Тому я вирішила перевести весь залишок 145 000$ в United24 або «Благодійний фонд Сергія Притули», мені відповіли: «Можете заповнити заявку на переказ коштів в інший Банк або перевести кошти на благодійність, в чаті можемо подати заявку». Через 2 дні я знову звернулась в чат і сказала що я хочу сьогодні перевести всі кошти на благодійність і щоб вони мені з цим допомогли, в чаті був інший спеціаліста та від нього я отримала зовсім іншу відповідь: «на жаль, для переказу реквізити повинні бути Вашої картки з іншому банку» тобто інший спеціаліста в чаті пояснив що перевод коштів можливий тільки на мій рахунок в іншому банку.
Так ось що в результаті ми маємо: Банк відмовляється видавати кошти готівкою, відмовляється переглянути рішення та ще раз вникнути в пояснення щодо джерела походження коштів, відмовляється перераховувати мої кошти на благодійність яка так потрібна нашій країні зараз. Чому бюрократія досі бере верх в Україні?
23 августа 2022, 11:44
Ми проведемо роботу з фахівцем чату, щоб уникнути подібної ситуації в майбутньому.
Для перерахування залишку коштів на рахунки іншого банку або на підтримку ЗСУ необхідно написати відповідну заяву. Це можна зробити у відділенні банку або надати фото/скан заяви на аркуші формату А4 в чат. Як бачимо, приклад заяви раніше вам був наданий.

22 августа 2022, 22:31
Раніше Приват не блокував перекази на сайті НБУ
на підтримку ЗСУ, але то були гривневі картки…

Спробуйте https://bank.gov.ua/ua/about/support-the-armed-forces
22 августа 2022, 23:17
Попытайтесь внятно объяснить банку откуда у вас такая сумма. Казино, крипта, ставки на спорт — решение банка понятно. Итак у клиента 145 000$. Чтобы скопить такую сумму на счету финмониторинг проходит клиент неоднократно это раз. Раньше вопросов не было? Не было наверное раз скопили сумму без проблем. Судя по тому что клиент не борется за эту сумму предполагаю эти деньги получены не совсем честно или проблемы с документами на эту суму
22 августа 2022, 23:19
Открывайте карту е
22 августа 2022, 23:22
Открывайте карту в другом банке и все.