Заблоковано гроші підприємця

Slava2022 22 августа 2022, 21:00
Я фізична особа-підприємець з 2021 року. В цьому році я став платником єдиного податку та в липні місяці зареєстрував мобільний термінал Приватбанку, який, як я планував дасть мені змогу отримувати виручку від клієнтів на рахунок. Проте, отримана виручка за 30−31.07 та 1.08 Приватбанком не була зарахована на мій бізнес рахунок. З 2.08 через чат бот Приват24 я звернувся до оператора з цього приводу. Оператором була сформована заявка 33357672, яка повинна була бути розглянута протягом 2х днів. Однак ніякої відповіді я не отримав. 4.08 я звернувся знов, на що оператор мені відповів що «платежі призупинено, для розблокування небхідно направити на пошту fraud@privatbank.ua документи за проведенними транзакціями» Причини, по яким банк заблокував мою виручку, оператор мені відмовився поясняти. В цей же день на вказану пошту мною було надіслано листа з додатками всіх документів, визначених оператором Приватбанка (копіі чеків, реєстраційних документів). Також повідомляю, що я регулярно подаю небхідну звітність до податкової, сплачую податки. До теперішнього часу відповіді, щодо причин блокування моєї виручки від реалізації я не отримав.На вказану електронну пошту я неодноразово звертався, то жодного разу відповіді не отримав, ані причин вилучення коштів, ані пояснень, жодного слова. Таке відчуття, що оператори надали мені пошту банка, яка не працює та її ніхто не дивиться. Заблоковано моя підприємницька діяльність, всі мої кошти, за які я планував купувати пальне та працювати, без пояснення причин забрав Приватбанк. Таке відчуття, що гроші в мене просто вкрадено.
23 августа 2022, 14:11
У відповідності до чинного законодавства та Умов і Правил надання банківських послуг банком було розглянуто ваше питання. За результатом проведення перевірки відповідальними фахівцями раніше вам була надана інформація у відповіді на електронну пошту.

Slava2022
Slava2022
23 августа 2022, 14:37
ЖОДНОЇ ВІДПОВІДІ ВІД БАНКУ НА СВОЮ ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ Я НЕ ОТРИМУВАВ, ЯК МОЖНА ПИСАТИ, ЩО НАДАЛИ ВІДПОВІДЬ, КОЛИ ЇЇ НЕМА, ЦЕ ЯКИЙСЬ ЖАХ, МОЯ ПОШТА slaviksuper70@gmail.com З цієї адреси я відсилав вам всі документи ти пояснення
lana2018
lana2018
8 августа 2023, 12:30
Зараз в мене один в один ситуація