Жахливі емоції

Яків Івахненко 20 августа 2022, 22:16
Якщо чесно зіпсувався давним давно. Колись була проблема з оплатою частинами з якою перестав боротись перейшовши на монобанк.
Так тепер нове. ПриватБанк є дестриб’ютором продажу колекційних монет НБУ. Мало того що банк почав продавати монети самим останнім (в серпні). Коли почав продаж монети «В єдності сила» та «Червона калина» були тільки звичайні монети, срібних монет не має. Постає питання де срібні монети? На це питання відповідь дати банк не може. Так щей до цього банк визначив перелік відділень що продають. Так вони щей обмежують продаж монет для простих людей. Тому що в переліку визначено відділення для простих та «premium» клієнтів. Так щей є міста в яких є тільки 1відділення для продажу і то «premium» в якому прості люди купити не можуть. Якась дискримінація виходить. Шкода що такий банк продає монети
21 августа 2022, 11:18
Нам шкода, що ви відчули незручності. Ваше питання вже на розгляді у наших профільних фахівців. По результату ви будете сповіщені.

20 августа 2022, 23:29
Мне тоже жаль что этот банк продаёт монеты. Ну реально сделайте онлайн заказ монет или наличие на сайте. Тоже самое с драгоценными металлами. По 3700 ничего ответить не могут по наличию, вот вам отделение одно на город которое продаёт монеты или слитки и звоните. В ощаде или когда нбу сам продавал монеты через свой магазин был хоть онлайн заказ.
Jokets
Jokets
21 августа 2022, 17:32
Ну так не покупайте в привате если прям так не удобно и сложно. Только логику ещё подлечить не забудьте
22 августа 2022, 0:12
Кроме привата в наличии есть ещё в Укргазбанке, в остальных редко бывают из тех что в списке. Ощад все не продаёт.
Яків Івахненко
Яків Івахненко
22 августа 2022, 12:07
Це зараз нові монети, там 4 банки які їх продають. Впринципі всі три банки крім привату майже все продали. Приват почав останній їх продавати. Тому ось так