Khakimov 19 августа 2022, 20:56
Я 2007 року е клієнтом приват банку. Був завжди шановний Михайло Юрійович. А зараз у в зв’язку з тим що находжусь на окупованій території і території банк заблокув мені вхід до приват банку 24 і до моїх карток! Щоб зробити верифікаціюи мені після операції треба проїхати через росії до України 2800 км, що я не взмозі зробити, тільки до росії е виїзд, але це не входить до моїх планів. Що робити? Щоб доїхати до Європи беруть 30000 гроші перевізника, а грошей у мене немає. І я такий не один в окупації і без грошей бо приват банк іх вкрав! Скажіть будь ласка що робити?
20 августа 2022, 9:50
Доброго ранку!
Питання розглядають профільні фахівці. З вами додатково зв'яжуться.

20 августа 2022, 9:29
2800 км? Вы кудой ехать собрались?
20 августа 2022, 9:42
Все вопросы к Спидорусским. Вы и банк жертва в этих обстоятельствах.

Недавние массовые убийства рашистами гражданских — инвалидов в Харькове — можете прокомментировать?

Массовые убийства инвалидов — это вообще как-то комментируют на оккупированной территории?

Я просто в ахрене от цензуры в Рашне! «Глухонемые нацисты» — это уже занадто…
20 августа 2022, 17:41
С Боровой Изюмсконо район Через Россию до Латвии 2000 км. И с Латвии до Украины 1500.км
20 августа 2022, 17:46
Нічого ні вирішили. За посиланням від банку все зупинилась на перевірки ІНН. І знов те саме мій номер телефону вже не е прив’язаний к приват банку! Грабують знов !З 2019року не міг повернути свої кошти зелектронного рахунку Пдв. Повернув!І знов в мене їх вкрали !
20 августа 2022, 18:37
Заявка #57262 не вирішена!
20 августа 2022, 18:38
Проблема#57262 ні вирішена!
20 августа 2022, 19:01
Додатково зі мною не хочуть зв’язуватися! І питання не вирішено,а я помилково надав що вирішена бо вона згоріла зеленим!
20 августа 2022, 19:47
К сожалению все претензии Спидоруским террористам

очень сложно тут…
20 августа 2022, 20:36
Почему сразу не выехали с оккупации, как пол года идёт полномасштабная война ведь
lasttrain1864
lasttrain1864
22 августа 2022, 12:16
Https://youtu.be/b806Lfizbmg Тоже вариант, у этого доброго человека в Херсоне мама,и он сделал инструкцию, ознакомтесь и попробуйте,а вдруг получится…

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Приват банк не лишац без коштів своїх громадян на окупованій території без коштів!