Відмовились обслуговувати у відділенні Приватбанку по вул. Сверстюка, м.Київ

Porutski 19 августа 2022, 17:58
Після моєї скарги на роботу співробітниці у відділені Приватбанку за адресою: місто Київ, вул.Шептицького,10 — Долгової Людмили, співробітники Приватбанку влаштували на мене справжнє цькування. Так, 18.08.2022р. я звернувся у відділення по вул. Сверстюка з приводу отримання переказу Western Union, попередньо замовивши гроші. Касир відділення — Мазур Олена, заявила, що номер переказу вказан некоректно. Те саме підтвердила і менеджер відділення. Після цього, я звернувся у відділення Іншого Банку, де за цим же номером переказу моє питання було вирішено без проблем. Я є клієнтом вашого банку багато років, але, якщо Приват Банк відмовляється від співпраці зі мною, то прошу надати мені з цього приводу офіційне повідомлення. З повагою, Олексій Поруцький.
19 августа 2022, 18:15
Добрий вечір!
Перепрошуємо за незручності. Вже передали інформацію колегам для перевірки за ситуацією. З вами додатково зв'яжуться.

Jokets
Jokets
20 августа 2022, 9:31
Паранойя, страшная хрень) это как же надо быть о себе высокого мнения что бы вам специально отказывали

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Відмовились обслуговувати у відділенні Приватбанку по вул. Сверстюка, м.Київ