Банкомат не видав кошти.

Євгеній Вдовін 14 августа 2022, 22:21
Сьогодні 14.08.2022 році в Києві на вднг, ми разом з дружиною хотіли зняти кошти з банкомату приватбанку. Карти Приватбанку не мали адже, на зараз будучи у двух відділень немає пластику, чекайте кажуть неділю, але це ще терпімо.Про тев банкоматі можна зняти по qr коду, відсканувавши qr код ми вписали суму 25000 грн і натиснули далі, після чого банкомат написав: сталася помилка, кошти з карти не будуть списані. Але зайшовши в Приват24 ми побачили, що кошти списали. Звернувшись на гарячу лінію сказали Ваша заявка прийнята і чекати до 14 днів. На наші питання, як ми маємо зараз розрахуватися в лікарні, адже ці кошти нам потрібні були на це, нам відповідають спеціально заготовленими фразами, заявка прийнята чекайте. Бісить те, що як намалювати людям кредитні ліміти і тд, то вони знаходять час, щоб кожен день дзвонити, а як вирішити такі питання, то чекайте. Раніше такі ситуації були, але їх вирішували за 1−2 годину. Зараз же сервіс упав. У зв’язку з цим хотіли поділитися з іншими, який сервіс така і оцінка. І ми чекаємо гроші назад на карту.
15 августа 2022, 9:59
Доброго ранку!
Перепрошуємо за незручності пов'язані з роботою банкомату.
В деяких випадках для опрацювання заявки на повернення необхідне проведення та звірка результатів інкасації, що дозволить нам впевнитись в тому, що кошти не були видані та визначити їх суму. Ми завжди прикладаємо максимум зусиль, щоб якомога швидше опрацювати заявку та за наявності збою в банкоматі повернути кошти. За результатом обробки заявки ми додатково інформуємо клієнта.

SergeyNina
SergeyNina
15 августа 2022, 0:50
Ещё один клиент не читает правила. Банкомат может за раз выдать до 20 000 гривен это раз. Два — по qr коду можно снять 4000 гривен за раз. Уважаемый банк, а можно написать по честному людям о лимитах на снятие наличных по qr коду в меню банкомата.
efess
efess
15 августа 2022, 9:53
Но списыввть сразу деньги,которые не выданы,зачем?
Євгеній Вдовін
Євгеній Вдовін
15 августа 2022, 13:07
Гроші повернули 15.08, дякую. Але це принесло не зручності адже вони потрібні були на 14.08.
mlp711141
mlp711141
16 августа 2022, 9:46
Искренне вам сочувствую… Не стоило вам доверять приматам ваших денежек…