Банку наплевать на мошенничество

Stenli2012 14 августа 2022, 10:32
В Телеграмме с аккаунта Приват24 пришло сообщение: «Доброї ночі.У Приватбанку почалися виплати Для всіх Українців 6 500 грн з «єПідтримки» для тих, хто через війну втратив роботу/житло. Майже 500 тисяч українців вже отримали кошти — їх можна витрачати без обмежень.
Українці, які змушені були покинути дім через активні бойові дії, отримають допомогу на проживання від держави у розмірі 3000 гривень на кожну дитину або людину з інвалідністю, та у розмірі 2000 гривень на кожну іншу особу.

Підкажіть чи зручно провести верифікацію зараз онлайн?"
Потом был звонок в 5−30 утра.

Когда я позвонила на горячую линию Приватбанка, мне заявили буквально следующее: Вы пострадали? Нет? Мы не будем сообщать в нашу службу безопасности — нас это не касается.
На резонно замечание- но могут пострадать другие!!! Ответ был тот же — мы не будем тревожить нашу службу безопасности.
14 августа 2022, 13:30
Вітаємо.
ПриватБанк, як і багато інших банків, багато років бореться з подібним видом шахрайства. На жаль, технічних можливостей блокувати подібні сторінки на етапі створення зараз дійсно немає.
Ми постійно попереджаємо клієнтів про те, що банк не виплачує гроші за будь-які опитування, верифікації. Ведеться робота з аналізу нестандартних платежів, і це дозволяє блокувати платежі шахраям.
Вся інформація в першу чергу публікується на офіційних джерелах. Будь ласка, орієнтуйтеся на них, а в разі сумніву — звертайтеся зручним способом в клієнтську підтримку банку.

Dmitrik7
Dmitrik7
14 августа 2022, 15:35
Так получили выплату или нет? :)
14 августа 2022, 17:15
Каким бы ни был мой ответ, он не относится к действиям банка в описываемой ситуации
14 августа 2022, 17:12
Неправда! Банк имеет право потребовать от Телеграм заблокировать фейковую страницу! И должен сделать это чтоб позаботиться о своих вкладчиках и избежать репутационных потерь.
SergeyNina
SergeyNina
14 августа 2022, 18:18
Заблокировать мошенников трудно, у телеграмм нет обратной связи хотя должна быть. Технической возможности блокировать таких ботов нет
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
15 августа 2022, 6:24
Где официальная озвученная позиция банка???