Списання коштів шахраями під час розмови з оператором

YuliyaPfeffer 8 августа 2022, 14:09
23.07 з моєї карти було проведено списання начебто за якісь комунальні послуги в той час коли я знаходилась в магазині і саме в ці хвилини розраховувалась за покупки. Коли добралась додому то помітила це повідомлення. Відразу почала телефонувати на гарячу лінію 3700 приватбанк. Це було не зовсім швидко, але нарешті коли я зв’язалась з оператором, то запитала, що за платіж пройшов з моєї картки. Оператор почав з«ясовувати який саме платіж мене цікавить? Для того щоб назвати точну суму та час я попросила хвилинку щоб зайти до кабінету. Коли я зайшла до кабінета, то була в шоці, а саме при розмові з оператором було проведено 6 платежів на суму майже 13000, після чого оператор начебто зрозуміла що це шахраї та нарешті заблокувала картку. Ввечері коли я зайшла на свою електронну пошту то побачила листа від Приватбанк, про те що не вірно було введено cvv код.
Чому банк не повідомив про не вірний код у додатку чи вайбер?
При перевипуску картки на моє запитання до оператора, чи повернуть мені мої кошти? Оператор повідомила вряд чи. Безпека банка взагалі не відреагувала чинним образом та чому за їх бездійство маю страждати я та втрачати Свої гроші. Дані по картки крім мене нікому не були відомі та сама картка на той момент знаходилась зі мною.
Вимагаю повернути мої кошти яки списані шахрайським методом
8 августа 2022, 15:53
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що з вами трапилася подібна ситуація.
Дані оплати могла пройти тільки при володінні інформацією про номер карти, СVV коді і термін дії. Дану інформацію шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами (наприклад, камери спостереження на касах магазину і недобросовісні охоронці, передання картки до рук при оплаті, ненадійні сайти). Спробуйте згадати, чи не було у когось доступу до вашої картки.
За вашим зверненням були сформовані запити на оскарження операцій до міжнародної платіжної системи.
Регламент розгляду такої заявки становить до 120 днів з моменту її реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи.
Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб допомогти в вирішенні питання.
Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином.

8 августа 2022, 19:08
О, наконец то кто-то взломал терминал оплаты в магазине. Историческое событие. Кстати рекомендую обратиться в магазин, но скорее всего они ничем не помогут
Jokets
Jokets
8 августа 2022, 20:13
Вимогаю? А вы кто и на основании чего что-то требовать решили что можете? Говорите это мошенники? Так это в полицию вам и там доказывание что никакого отношения не имели к этому
9 августа 2022, 11:21
А ви мабудь пов‘язани з банком, що так впевнено пишите) в поліцію обов‘язково повідомлено. Я громадянинка України і маю на захист своїх прав в Своїй державі. І не забрв‘ящана вам про це відповідати
8 августа 2022, 21:43
Для того щоб стверджувати що хтось знав дані картки Ви також маєте доказати. А так це просто шаблон відповіді. Я саме звертаю увагу, що коли пройшов перший платіж на суму 502,00 чому мені надіслали інформацію на електрону пошту, а не у додатках щоб я знала цю інформацію. А так ви своєчасно не повідомили і всі інші 6 платежів знімали в процесі розмови з оператором. Докази для судового засідання у мене є
9 августа 2022, 0:07
У вас 100% оскарження операции, но это будет долго . Хотя мне до сих пор непонятно как шесть оплат в процессе разговора с оператором можно было провести без подтверждения в Приват 24 и уведомлений
9 августа 2022, 10:53
Мне именно это тоже очень интересно. Но время звонка зафиксировано с оператором и время списание денег которое происходит одночастно

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Списання коштів шахраями під час розмови з оператором