Блокування пенсійної картки

Я є клієнтом банку вже не один рік. Маю зарплатну та пенсійну карти. Мені заблокували карти, та вхід до Приват24. Зараз знаходжусь на тимчасово окупованій території. Зв’язку не має. Прийшлось залізти майже на дах, щоб додзвонитися на номер 3700. Оператори всі були зайняті, відповідь була, що зателефонують протягом 5 днів. Звичайно сидіти 5 днів на даху, ловити зв’язок це не можливо. Тому я відвідав Мелітопольське відділення (черга просто величезна) Де мені сказали спілкуватися он лайн з консультантом. В процесі спілкування виявилося, що заблокували картку через те що був проведений фінансовий моніторінг. У переписці прозвучало, що причиною є переказ коштів мені від якогось шахрая. Я чітко знаю, що мені ніхто кошти не переказував, надходження були лише пенсія і з/плата (остання за квітень). Це мене дуже здивувало. Пояснень від мене ніхто не вимагав, як це робиться під час процедури фінмоніторінгу. На моє запитання як мені бути, що робити, відповіли, що я повинен звернутися до поліції! Чому до поліції? Звичайне відділення поліції цим не займається, це зрозуміло. Але пояснень від оператора не було. Я повторив, що знаходжусь на тимчасово окупованій території, виїхати до найближчого відділення поліції не можу, це не дешеве задоволення, тим паче, що не можу отримати пенсію, та й здоров’я у майже 70років не те, що б перенести кілька добовий переїзд з Василівка до Запоріжжя. Прошу надати мені роз’яснення що до блокування моїх карток. Чому неможливо прояснити цю ситуацію в відділеннях, які працюють на цій території? Тим паче що це якась помилка. Як отримати мені випуску з рухом коштів за 6місяців? Я вважаю, що це можливо зробити у працюючих відділеннях, замість цього мене жбурляють туди-сюди, без конкретних пояснень.
6 августа 2022, 9:53
Добрий ранок!
Банк змушений обмежити співпрацю з вами. І разом з тим, рішення може бути змінено після проведення розгляду правоохоронними органами. Рекомендуємо вам звернутися до них.
Отримати офіційну відповідь від банку щодо даної ситуації ви можете, подавши запит на адресу вхідної кореспонденції: вул. Набережна Перемоги, 30, м. Дніпро, 49094, Україна

6 августа 2022, 0:11
Вам дали неверный ответ. Финмониторинг это другое и карту при финмониторинге не блокируют на вход в Приват 24 а просто нужно прислать некоторые документы что запросят. Полиция тут не при чем вообще. Вероятнее всего мошенник где-то добыл ваши данные, перевёл вам гривен 50 на карту потом звонил вам, но не дозвонился чтобы выведать данные вашей карты и сработала система безопасности что привело к блокировке входа в Приват 24 Надеюсь вам тут дадут квалифицированный ответ работники банка.
6 августа 2022, 13:43
Ото ж мені теж цікаво, раз кажуть, що фінмониторінг, але документів не просили надати ніяких. Потім шахрай з’явився. Не зрозуміло який. Тим паче окрім пенсії інших коштів не надходило. Я розумію, теж, що поліція тут ні до чого. Уявіть, приходиш в поліцію і що сказати? Мене приват прислав не знаю чому. Сказали б діду вже відкрито , іди ти…саме так це зараз виглядає. Я не знаю як виїхати, не має таких коштів. Пенсії ж не отримав. Це справа не одного дня, поїздка до Запоріжжя, а де ночувати. Нікого це не цікавить.
6 августа 2022, 0:16
Либо вам заблокировали вход потому что вам звонили с банка для верификации, но не дозвонились или ваш номер был долго вне сети и сработала безопасность, но это снимается за минут пять обычно
MykolaA
MykolaA
6 августа 2022, 11:16
«рішення може бути змінено після проведення розгляду правоохоронними органами.» — версію автора всі почули. А що було насправді? Що каже поліція?
6 августа 2022, 11:37
Автор не пойдет в полицию ибо прекрасно знает о чём идёт речь.
6 августа 2022, 13:15
Як би я знав, про що мова, не писав би! Я б пішов у поліцію, як би це було так просто. Вы не розумієте, яка ситуація на цих територіяї? Це вам там все просто.
6 августа 2022, 18:37
На вас есть обращение, если оно не правомерно это только в полиции вы доказываете, а не в интернете
6 августа 2022, 13:13
Доброго дня, у нас не має поліції! Я на тимчасово окупованій території. Куди та як мені звертарися? Як що виїхати не має таких коштів !
6 августа 2022, 12:23
Кто-то написал заявление в полицию на вас о мошенничестве, пробуйте писать в полицию пусть они что-то делают хотя толку будет ноль. Напишите электронное обращение в полицию или в мвс может помогут
6 августа 2022, 13:21
Шановний банк. Ви не чуєте людей з окупованих територій, вам не зрозуміти , що не має тут поліції, вам не зрозуміти , те, не має пошти! Ви дали адресу , я маю поштовим голубом листа надсилати? Ви знущаєтесь? Є приватні повідомлення, є моя електронна адреса! Я вимагаю, надати мені випуску про рух коштів по картці! Як що моя справа знаходиться в поліції, надайте реєстраційний номер, та від якого числа. Спробую звернутись он лайн до них!