Страхування в Приват, Оцінка -1

Ihor2022 3 августа 2022, 16:06
Пишу історію з початку — в травні була трамва, намагався створити заявку по страховій події — в он-лайн версіі це зробити не можливо — не заповнюються поля договіра та телефону, створили заявку через допомогу онлайн, зафіксували заявку для вирішення питання створення заявок — питання й досі не вирішено.
В липні настала страхова подія по страховці Страхування здоров*я. Знов теж саме — заявку створити не можу в приват 24, по чату створили заявки — в історіі іх не бачу. 10 дзвінків на 3700, безліч звереннь в чат — успіху 0. Потім потрібно прикрипити документи до заявки котрих я не бачу у своій історіі, звернувся знов до чату — надіслав, прикрипити в чаті теж не змогли та розповідають мені, що я це можу робити сам через приват 24, де функція не працює. Залишив заявку 5739243 від 29.07 щоб нарешті виписку передали до страховоі, бо страхова чекає тільки документи через приват, термін розгляду заявки не призначен, сьогодні 3.08 — норм ще в роботі, коли буде вирішене питання відповіді — 0, конатакти керівника напрямку в чаті не надають. 2 скани передати в страхову — це дуже важка робота, напевно місяць часу потрібен, я вже мовчу про вирішення питання з самостійним створенням заявок в приват 24 — з травня вирішення питання 0.

Загальний відгук — підтримка он-лайн «футбол», у операторів не має мотиваціі вирішити питання, а є тільки «відфутболити».

Страховкою користуюся всією сім*єю, після виряшення поточного питання — розірву договора, іх в мене 4, та більш нікому не рекомендую вестися. Добре продати функцію, якою потім у тебе не буде можливості скористатися! Оцінка обслуговування — ставлю 1 бо немає -1 чи -2!!!
3 августа 2022, 17:17
Вітаємо.

3 августа 2022, 23:17
Жаль если действительно так
3 августа 2022, 23:18
Банков много уверен Вы определитесь и выберете свой
Ihor2022
Ihor2022
4 августа 2022, 23:13
На коментарі ботів нічого писати не буду.