Як сплатити банку майже 2 кредитних ліміти і залишитись боржником

taibadp 1 августа 2022, 16:24
Ситуація наступна: на 1.07.2022 на кредитці Універсальна Голд маємо ліміт 3000 грн і борг 1929,68 грн поза пільговим періодом. В продовж місяця на рахунок надходить загалом 5810 грн, з них за 15 та 21 число сумарно 3400 грн. Тобто більше, аніж кредитний ліміт. Проте в продовж місяця з картки також робляться витрати. Банк, замість погасити за FIFO минулі борги і оновити кредитну лінію на пільгових умовах вважає, що жодне погашення одночано не закривало весь борг, то картка так і залишається поза пільгового періоду, попри те, що «прокручено» було майже 2 кредитних ліміти.
До того ж оператор підтримки вперто відмовлявся розтлумачити що значить поновлювана кредитна лінія та навіть не зміг по Ctrl+F знайти на сторінці голд-картки https://privatbank.ua/platezhnie-karty/karta-gold слова «Тип кредитної лінії».
1 августа 2022, 17:44
Вітаємо!
Банк дає вам можливість користуватися коштами без відсотків до 55 днів. Тобто, якщо ви сплатите всю суму використаних коштів до 25 числа місяця, наступного за тим, в якому ви скористалися кредитом, нічого додатково платити не потрібно.
У разі, якщо ви не погашаєте до 25 числа суму використаного кредитного ліміту минулого місяця повністю, пільговий період не діє, і на всю використану суму нараховуються відсотки від дати початку. На нові витрати пільговий період поширюватися не буде до моменту повного погашення всієї суми.
% нараховується не на суму заборгованості за якийсь певний день, а проводиться аналіз усього періоду, тому що в різні дні сума заборгованості різна.
Якщо картка не перебувала в пільговому періоді (як і було) буде списана комісія навіть при повному погашенні — за ті дні, коли на рахунку була заборгованість.
Окремо приносимо вибачення за те, що після звернення в підтримку у вас залишився неприємний осад. Ми проведемо бесіду з нашим оператором для покращення якості обслуговування.
З повагою, ПриватБанк.

Ans
Ans
3 августа 2022, 23:34
Лучше открывать именно дебентные карты, все намного проще
Jokets
Jokets
4 августа 2022, 19:15
5800 зашло одной суммой? Вы погасили полностью карту и потом начали пользоваться? Судя по всему нет, вы тратили, пополняли и тратили не сделав сначала полного погашения то в чем виноват банк? Хотите вернуть льготный период — сначала полностью весь долг вносите и только потом тратите и никак не наоборот
19 августа 2022, 0:05
Ви помиляєтесь у 2х моментах: 1) термінологія пільгового періоду, нажаль, в наявних документах описана недостатньо. Назвали і на пальцях 2 приклади коли все ОК і жодного, коли не ОК (https://pb.ua/kak). Причому Приклад 2 натякає, що пільговий період відстежується за окремими лініями, тобто витрати січня мають свій термін погашення, витрати лютого — свій. Отже, можна зробти висновок, що погашення кредитних ліній не залежить оджне від другого. Логічно, що при виходу за пільговий термін я втрачаю знижену ставку НА ЦЮ ЛІНІЮ, і логічно, що після погашення протермінованої кредитної лінії я знову знаходжусь у рамках пільги. Тобто, на Прикладі 2 це булоб так: замість погашення у Лютому 1400 грн січневих витрат я сплачую мінімльний платіж і додатково витрачаю 900+100 грн. Оскільки ще не 25.02, то всюди я в пільговому періоді. І цілком логічно очікую, що до 25.03 можу погасити залишок боргу Січня + 3,х% + 1000 грн боргу за Лютий, то лінія січня буде погашена з виходом за пільговий період, а лінія лютого — в межах.

Додатково стверджує мене в пільговому періоді на лінію, а не всю картку термін «поновлювана» для опису кредитної лінії тут https://privatbank.ua/platezhnie-karty/karta-gold (тарифи — показати всі), та «Відновлювана кредитна лінія, шляхом встановлення кредитного ліміту на кредитній картці» і «До 55 днів (пільгова ставка діє за умови погашення до 25-го числа місяця, наступного за датою виникнення заборгованості)» тут https://static.privatbank.ua/files/29032022_doc1.pdf
19 августа 2022, 0:09
І другий момент — Альфабанк, Райффайзен, Форвард — ці всі оновлюють пільнгову лінію пр наявності позапільгових. Причому у перших двох навіть в інформації по картці видно пільговий та позапільговий борг.
19 августа 2022, 0:14
Поясніть тоді, звідки це можна зрозуміти? На сайті щодо пільгового періоду можна знайти куці згадки тут https://pb.ua/kak — на пальцях 2 приклади коли все ОК і жодного, коли не ОК. Причому Приклад 2 натякає, що пільговий період відстежується за окремими лініями, тобто витрати січня мають свій термін погашення, витрати лютого — свій. Отже, можна зробти висновок, що погашення кредитних ліній не залежить оджне від другого. Логічно, що при виходу за пільговий термін я втрачаю знижену ставку НА ЦЮ ЛІНІЮ, і логічно, що після погашення протермінованої кредитної лінії я знову знаходжусь у рамках пільги. Тобто, на Прикладі 2 це булоб так: замість погашення у Лютому 1400 грн січневих витрат я сплачую мінімльний платіж і додатково витрачаю 900+100 грн. Оскільки ще не 25.02, то всюди я в пільговому періоді. І цілком логічно очікую, що до 25.03 можу погасити залишок боргу Січня + 3,х% + 1000 грн боргу за Лютий, то лінія січня буде погашена з виходом за пільговий період, а лінія лютого — в межах.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Як сплатити банку майже 2 кредитних ліміти і залишитись боржником