Приват присвоїв чужі кощти

Anton Volkov 30 июля 2022, 7:53
Для уточнення:
2.контактна особа ВЧ внятно сказати нічого неможе, посилається на банк, із коментарями, що всі кошти були перераховані 22.07.2022, а Приват із власних міркувань, привласнив кошти, радить телефонувати на 3600… фінансові документи надавати відмовляється, скоріш за все боїться.
6.Я не клієнт Пиивату.
7.Для уточнення мій іпн 3490809255
30 июля 2022, 10:32
Вітаємо.
У випадку, якщо рахунків в нашому банку немає, а заява на перерахування з/пл в іншому банку, рекомендуємо звертатись до відповідальних осіб вашої ВЧ.
Якщо кошти надіслані в ПриватБанк, надішліть, будь ласка, в приватному повідомленні платіжне доручення, щоб ми могли допомогти розібратись.

Anton Volkov
Anton Volkov
30 июля 2022, 11:59
Приват присвоїв чужі кощти Я служу у вч а4010, і перебуваю в зоні бойових дій. 22.07.2022 військослужбовцям, моїм колегам, що обслвговуються у Приваті прийшла з/пл за 06/2022, мені та решта які обслуговуються в інших банках -ні. ВЖЕ 30/07/2022 — Де моя зарплата? Для уточнення: 1.кошти були перераховані 22/072022 від вч а4010 (із 04/2022 кошти зараховувалися вчасно) 2.контактна особа ВЧ внятно сказати нічого неможе, посилається на банк, із коментарями, що всі кошти були перераховані 22.07.2022, а Приват із власних міркувань, привласнив кошти, радить телефонувати на 3600… фінансові документи надавати відмовляється, скоріш за все боїться. 3.Прошу надати виписку із 22/07/2022, щодо надходження моїх коштів у Приват і по даний час 4.Із початку війстковрї служби мною була написана заява на перерахування коштів на монобанк якщо у Привата наявна інформація інша, прошу надати копію. 5.На яких підставах Приват мені не зараховує кошти. Вказати конкретно причини затримки відправленпя коштів на моно 6.Я не клієнт Пиивату. 7.Для уточнення мій іпн 3490809255 8.Я оберігаю Україну не для того, щоб Пииват за моєю спиною крав у мене мою зарплату. 9. У разі не вирішення мого питання із виплатою зарплсти через моно звернуся до нбу, прокуратури.
Jokets
Jokets
30 июля 2022, 19:50
Если нету зарплаты значит все вопросы к фин части, банк лишь посредник и банк выплату проводит на свои карты, а не ПриватБанк выплату на Ощадбанк. Если у вас зарплатная карта в ощаде то деньги будут через ощад идти так что определиться пора бы
SergeyNina
SergeyNina
31 июля 2022, 9:25
Вам нужно чтобы вам дали платёжное поручение или разбирались в в/ч что вообще происходит я так понял сидит в в/ч неопытный человек. Если вы не клиент приватбанка вам не могут перечислить зарплату на карточку приватбанка которой нет.
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
2 августа 2022, 4:30
Жду с нетерпением, когда после войны этот «чудо — банк» со своими «наворотами» завалиться!!!
Из последних новостей -Бердянск, оккупированная территория, 1 августа сообщение,
«С сегодняшнего дня в Бердянске, как и на всей временно оккупированной территории Украины, прекратили работу все отделения А-банка. В Бердянске остался один работающий украинский банк — Приватбанк», — заявили в горсовете.
И вопрос -а в каком правовом поле он работает, как там с инкассацией, а как проходит связь с центральным офисом , через «ВПН» ? И как работникам платят зарплату и куда будут платиться налоги?
Значит если обычный гр идет работать на оккупированной территории он коллаборант, предатель, а вот отделение гос банка, работающее в нарушение ВСЕХ норм законодательной базы Украины — «герой» ?