Приховані обмеження по Інтернет картках

BobKickass 22 июля 2022, 18:14
Приват має досить зручну послугу, яка полягає в миттєвому відкритті інтернет картки.
Але тепер, дана послуга для мене закрита, ПОЖИТТЄВО закрита. Як виявилося, банк має обмеження на відкриття даних карт у кількості 10 шт на одного клієнта, не на місяць, не на рік — на все життя. Історія була така, висіли в мене в приват24 штук 5 цих інтернет карт. Одного разу мені набрид довгий список із карток і їх закрив — виключно в естетичних цілях, все рівно думаю зможу відкрити в будь-який момент. Не вгадав, не зможу. Чому не вгадав? Та тому що обмеження інтернет карток в 10шт внутрішнє для приватбанку й вони його не вказують ні безпосередньо при відкритті, ні в заяві приєднання, ні в умовах та правилах надання послуг. Якби банк просто попередив про обмеження, я би не закривав картки й мав би можливість і надалі ними користуватись.
22 июля 2022, 18:59
Добрий вечір!
В п. 2.1.7.4.2 Умов та Правил надання банківських послуг, що розміщені на сайті банку https://privatbank.ua/terms зазначено: Банк має право встановлювати обмеження щодо кількості випущених карток одному Клієнту.
Якщо у клієнта раніше було оформлено 5 інтернет карток і вони були закриті то залишається можливість відкрити ще 5. Окрім того, альтернативою може бути віртуальна (digital) картка, яку також можна оформити через Приват24.
В оновленому Приват24 є можливість сортувати і приховувати картки, що допоможе зручніше ними розпоряджатись не закриваючи при цьому картку.

22 июля 2022, 20:24
В п. 2.1.7.4.2 Умов та Правил надання банківських послуг, що розміщені на сайті банку https://privatbank.ua/terms зазначено: Банк має право встановлювати обмеження щодо кількості випущених карток одному Клієнту.

Я читати вмію, хочу бачити посилання на кількість інтернет карт, що дозволено відкрити, а також пункт правил, що ця кількість пожиттєва. Ось про що відгук і за що оцінка. Інший функціонал як і інші картки мені не цікаві, дякую.
Jokets
Jokets
22 июля 2022, 22:20
В чем проблема взять виртуальную универсальную? Разницы не будет никакой
23 июля 2022, 9:17
В тому, що маю дві фізичні універсальні в грн, отже відкрити digital універсальну в грн неможливо. Інтернет карти потрібні виключно для покупок в інтернеті, на звичайних універсальних можуть бути значні кошти, а номер інтернет карти можна вбивати в мережі без всякого остраху.
30 июля 2022, 5:16
Выберите банк который по душе Банков в стране не мало
30 июля 2022, 5:18
Выбираю всегда банки с иностранным капиталом Чтобы акционеры и правление обязательно были Европейцами по паспорту
9 августа 2022, 14:03
В п. 2.1.7.4.2 Умов та Правил надання банківських послуг

Так як кількості обмеження немає в жодному публічному документі ПБ, вважаю що обмежено тільки і лише мене особисто. Питання з Пожиттєвим обмеженням не вирішене.
12 августа 2022, 16:16
Представители банка Приватбанк сообщили что ваша проблема из заявки #56037 была рассмотрена и решена.

Цікаво, чому це ПБ так вирішив?..

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Приховані обмеження по Інтернет картках