Мошенничество и бездействие банка

juliajj 21 июля 2022, 23:53
Поздно вечером пришло смс о том, что была попытка списания, но оно не прошло, так как на карте недостаточно средств. Это интернет карта, которой ни разу не пользовались и абсолютно нигде не светили.

При обращении к оператору был стандартный ответ «Вы передали данные, банк такие данные не разглашает». Однако, очевидно это не так, ведь как-то эти данные к мошенникам попали и точно не от меня.

Теперь не знаю, как пользоваться услугами банка, ведь нет абсолютно никакого способа обезопасить собственные средства. Очень огорчила работа службы поддержки.
22 июля 2022, 10:02
Для того, щоб здійснити оплату в інтернеті необхідно на сайті ввести дані картки, які відомі лише її власнику. В банку працює комплекс технічних та програмних засобів, котрі спрямовані на захист ваших даних та грошей. Нами постійно проводиться їх модернізація та оновлення, що дозволяє забезпечити високий рівень захищеності.
Ми робимо все, що не дати шахраям жодного шансу заволодіти вашими коштами. В деяких ситуаціях клієнти самі потрапляють на гачок шахраїв та щоб такого не сталось ми розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
Якщо по картці пройшла спроба оплати, яку ви не підтверджуєте радимо заблокувати картку. Перевипустити її можна в Приват24 (на віртуальну). Ви можете звернутись в онлайн підтримку на нашому сайті pb.ua, щоб фахівці підказали на якому сайті був запит оплати і ви могли перевірити зі своєї сторони та згадати наявність оформлених раніше підписок на цьому сервісі.

Ans
Ans
22 июля 2022, 1:29
Печаль если действительно так
22 июля 2022, 10:26
«Поздно вечером пришло смс о том, что была попытка списания, но оно не прошло, так как на карте недостаточно средств. Это интернет карта, которой ни разу не пользовались и абсолютно нигде не светили.»

Следует понимать, что вы некоторое время назад
сгенерили интернет-карту и ни разу ею не пользовались
для оплаты в интернете?
MykolaA
MykolaA
22 июля 2022, 11:27
«карта, которой ни разу не пользовались и абсолютно нигде не светили.» — а скільки вас всіх? Що кажуть инші?
juliajj
juliajj
22 июля 2022, 22:53
Странно, что вас забавляет попытка мошенничества, в каких бы выражениях ни была описана ситуация. Однако, если это имеет решающее значение — я не использовала и я ни разу не светила. Решила уточнить, раз возник такой вопрос, безусловно относящийся к сути дела.
Jokets
Jokets
22 июля 2022, 12:22
Ну прям магия магия получается) кто ещё доступ имеет и знает об этой карте если серьёзно?
Flyhunter
Flyhunter
27 июля 2022, 13:46
Аналогічна ситуація, як і в автора, картка на якій відємний баланс і яка ніколи ні де не використовувалася для будь-яких операцій окрім зарахування коштів для погашення лінії, якимісь дивним чином активізувалася то оплата в інтернет магазині в США, то послу Uber. Одне це свідчить, що у Привата стався витік даних своїх клієнтів.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Мошенничество и бездействие банка