Вирішить проблему з випуском карток на довірену особу!

Amicus 21 июля 2022, 1:09
Я знаходжусь за кордоном. Закінчився термін дії у картки на мою довірену особу до мого рахунку. Раніше я користувався чудовим сервісом https://carddesign.privatbank.ua/, але зараз він призупинив роботу.
Перевипустити замість такої старої фізичної картки Digital Приват24 не дає. Є ж купа варіантів вирішення, які не використані протягом декількох місяців:
1. Додати випуск Digital картки до сервісу carddesign.privatbank.ua
2. Додати можливість випуску Цифрової картки на довірену особу в Приват24
3. Відправляти картки Новою Поштою, як це робить Монобанк.
4. Ваш варіант.
Звернувся в підтримку- сказали, зробити Нову Довіреність :D це в 2022 році я маю з закордону летіти, щоб піти до нотаріусу при наявності цифрових підписів, Дії??? Тим паче раніше цього не потрібно було для цієї активності.
21 июля 2022, 10:04
Вітаємо.
Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.
Правовою підставою для оформлення додаткової картки на ім’я Довіреної особи є нотаріальна довіреність.
Вчинення нотаріальних дій за кордоном покладається на консульські установи та дипломатичні представництва України.

21 июля 2022, 2:03
Додам, що підтримка через Телеграм бот вкрай некомпетентна — не знає про можливість випуску картки на довірену особу через сервіс carddesign.privatbank.ua Згаїла годину мого часу, коли просив перемкнути на іншого оператору, то здається прикидались дурником чи мене виставляли таким і давали ту ж саму некомпетентну відповідь.
21 июля 2022, 18:24
Неочікувано бачити, що стільки співробітників банку не знають про можливості своїх сервісів. Можливість відкривати картку на довірену особу без нотаріальної довіреності існує вже дуже багато років — ознайомтесь з можливостями сервісу carddesign.privatbank.ua, подивіться скріншот цей https://www.screencast.com/t/nCEJBGKq

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Вирішить проблему з випуском карток на довірену особу!